با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سه گام برای تغییر شغل موفق

دانلود و خرید کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق  نوشته  کالم کاوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق

کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق اثری از کالم کاوی با ترجمه شادی فروتنیان است. این کتاب قرار است به شما مهارت نوشتن یک رزومه خوب را آموزش بدهد تا بتوانید شغلی را که همیشه رویایش را دارید، به راحتی به دست بیاورید. 

درباره کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق

پیدا کردن شغل دلخواه یکی از آرزوها و سکو‌های موفقیت برای هر فردی است. اما شغل دلخواه و عالی که به انسان احساس رضایت بدهد، به صورت خود به خود سراغ افراد نمی‌آید. بلکه باید برای به دست آوردن آن تلاش کنید و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید.

سه گام برای تغییر شغل موفق، کتابی است که قرار است به مخاطبان یکی از مهم‌ترین مراحل پیدا کردن شغل را آموزش بدهد. نوشتن رزومه. روزمه کاری در حقیقت یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که هر کسی که به دنبال شغل می‌گردد باید داشته باشد. رزومه شما به منزله تمام توانایی‌های شما است. شما با نوشتن یک رزومه خوب می‌توانید کارفرماها را تحت تاثیر قرار دهید و شغل دلخواهتان را به دست بیاورید. 

کالم کاوی در این کتاب به شما ظرافت‌های نوشتن یک رزومه عالی را آموزش می‌دهد. 

کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

سه گام برای تغییر شغل موفق، کتابی است که خواندنش را به تمام کاربران طاقچه پیشنهاد می‌کنیم. چرا که این این مهارت، مختص عده خاصی نیست و همه افرد باید از آن آگاه باشند. 

درباره کالم کاوی

کالم کاوی (Colm Cavey) مدیرعامل و مشاور شغلی است که بیست و پنج سال سابقه در امور تغییر شغل، مشاوره با مشتری‌های خصوصی، گزینش، توسعه، حفظ و تغییر شغل دارد. 

کالم کاوی در گذشته مدیر فروش یک شرکت ایرلندی بود و در بخش اجرایی و هم در بخش استخدام نیرو فعالیت می‌کرد. او همچنین شرکت PCC را تاسیس کرده است. این شکرت به عنوان یک ارائه دهنده موفق و با کیفیت خدمات تغییر شغلی معروف است.

بخشی از کتاب سه گام برای تغییر شغل موفق

ابتدا خواننده را در نظر بگیرید

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید قبل از تلاش برای قرار دادن قلم روی کاغذ انجام دهید این است که کمی به فردی توجه کنید که قصد دارد رزومه شما را بخواند. اینجاست که نظرات من در مورد رزومه به عنوان ابزار فروش شما در یک نگاه صدق می‌کنند.

سناریوی واقعی این است که یک کارفرما، شغلی را برای پر کردن یا نیاز شخص برای انجام یک کار خاص مشخص می‌کند.

آنها قرار ملاقات را آگهی می‌کنند یا اعلام می‌کنند که در آن صورت باید لیست اسامی را تهیه نمایند. در بیشتر موارد احتمالاً این پست در وب قرار داده شده و احتمالاً در روزنامه‌ها و مجلات تجاری نیز تبلیغ می‌شود.

در شرایط فعلی، تعداد نامزدهای زیادی برای هر موقعیت تبلیغی وجود خواهد داشت.

به تعداد افراد متقاضی کار، افرادی را هم اضافه کنید که با شانس کم باز هم اقدام می‌نمایند و سپس متقاضیان کار عادی را بیفزایید که فارغ از توانایی خود، برای هر کاری درخواست می‌دهند.

تمام این افراد وجود دارند. همه اینها را به هم اضافه کنید و وظیفه انتخابی که در آن نهفته است را تصور نمایید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۷۲-۷۴-۳
تعداد صفحات۶۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۷۲-۷۴-۳