با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت نوزدهم اثر کوین ایستمن

دانلود و خرید کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت نوزدهم

۳٫۸ از ۶ نظر
۳٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت نوزدهم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت نوزدهم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد نوزدهم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعد همه چیز تغییر می‌کند.

در قسمت نوزدهم این کمیک، لاک‌پشت‌های نینجا و فرمانده داسک می‌خواهند با حمله به قصر، پادشاه و ملکه را از چنگ ژنرال کرنگ نجات بدهند. از طرف دیگر داناتلو قصد دارد با کمک پروفسور هانی‌کات، راهی برای نجات زمین پیدا کند.

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
عالیه😍😍😍😍😍😍😍😍😍🐀
۱۳۹۹/۱۱/۰۷

عالی بود 😍😍😍😍

Mohammad amin
۱۳۹۹/۱۲/۲۳

توصبه میکنم🥰😘😍

محمدرضا
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

عالی بود🥰🥰🥰😘😘😘😍😍😍😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۳صفحه
نوع فایلPDF