با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شیرینی

دانلود و خرید کتاب شیرینی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شیرینی  نوشته  ساناز  مینایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب شیرینی

کتاب شیرینی یکی از کتاب‌های آموزش آشپزی موسسه فرهنگی هنری ساناز سانیا است. این موسسه از سال ۱۳۵۷ با مدیریت ساناز مینایی، کار خود را آغاز کرد و توانست یکی از کارآمدترین و بروزترین موسسات آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی را در ایران راه اندازی کند.

ساناز مینایی نویسنده، ناشر،محقق و صاحب ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و شیرینی‌پزی و دارنده مجوز دانشگاه علمی و کاربردی است. او تولید و پخش ده‌ها فیلم آموزشی و نخستین برنامه‌های آموزشی از صدا و سیمای ایران و برنامه‌های برون‌مرزی کانال آفتاب را در کارنامه دارد.

ساناز سانیا تاکنون مدارک برتری همچون صدها لوح تقدیر، دیپلم افتخار از ایران، انگلیس، فرانسه، امریکا، ژاپن، امارات و ایتالیا را از آن خود کرده است.

این موسسه در دهه ۸۰ اولین مجوز انتشار ماهنامه تخصصی آشپزی را هم از وزارت فرهنگ و ارشاد گرفت و نفیس‌ترین و پرتیراژترین ماهنامه تخصصی این حوزه را منتشر کرد.

موسسه ساناز سانیا تاکنون در جهت شناسایی فرهنگ آشپزی، پذیرایی و خوراک‌های ایرانی به دنیا فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده است .

در کتاب شیرینی ساناز سانیا، با دستور تهیه انواع شیرینی‌های خوشمزه آشنا می‌شوید و می‌توانید به شکل دقیق پخت شیرینی را یاد بگیرید، بدون اینکه از اندازه مواد یا زمان فر نگران باشید.

خواندن کتاب شیرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید پخت انواع شیرینی‌های متنوع را یادبگیرید، این کتاب راهنمای خوبی برای شماست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۶ صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۰
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۶صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۰