با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بی باک شدن در عشق، کار و زندگی

دانلود و خرید کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی  نوشته  آریانا هافینگتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی

کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی نوشته آریانا هافینگتن است. او در یونان متولد شد و با نوشتن اولین کتاب خود در سن بیست و سه سالگی استعداد خود را در این زمینه ثابت کرد. علاوه بر کتاب‌های متعددی که او به رشته تحریر در آورده است، بنیانگذار سایت خبری مشهور و موفق هافینگتن پست نیز است.

درباره کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی

خانم هافینگتن توضیح داده است که ترس، همیشه برای زنان مهم‌ترین مانع برای رسیدن به خواسته‌ها و اهدافشان بوده است و در صورتی که آنان تمایل داشته باشند تا زندگی موفقی داشته باشند باید بتوانند بی‌باک باشند، بی‌باکانه تصمیم بگیرند و بی‌باکانه نیز اقدام کنند. بی‌باکی برای زنان چه در روابطشان با دیگران، چه در شغلشان و چه در سایر امور زندگی به عنوان مهم‌ترین ویژگی محسوب می‌شود که بدون داشتن آن ممکن است بسیاری از فرصت‌ها را در زندگی خود از دست داده و دچار خسران شوند.

او در این کتاب از زنان بسیاری موفق یاد کرده است که با شجاعت و شهامت خود دست به اقدامات بزرگی زده‌اند و با به کارگیری تمام توان خود و تحمل مشکلات فراوان توانسته‌اند بر ترس خود غلبه نموده و موانع را از سر راه خود بردارند و تغییرات بسزایی را در جهان رقم زنند.

خواندن کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب بی باک شدن در عشق، کار و زندگی

چگونه ترس ما را محدود می‌کند؟

در ورای لحظات اصلی ترس در زندگی ما، اوقات دیگری هم وجود دارد که باطن حقیقی خود را برای موافق بودن، تأیید شدن و یا به زبان ساده خوب بودن فدا می‌کنیم، زیرا برخلاف همه پیشرفت‌هایمان، هنوز هم زنان مفید و اهل همکاری، کسانی که دردسرساز نیستند، ارزش زیادی دارند. همان‌طور که مارلو توماس در گذشته اظهار داشت:

«مرد باید برای بی‌رحم بودن مثل سناتور مک کارتی باشد و همه کاری که یک زن باید انجام دهد این است که شما را منتظر نگه دارد». یا یکی از دوستانم که در نظام سیاسی خائن بِلت‌وی واشینگتن کار می‌کند به من گفت: «کار تیمی خوب است، اما باید تفاوت بین با هم ایستادن و با هم پریدن از پرتگاه در زمان مشابه را بدانید». اگر به آنها اجازه دهید، موجودات خیالی کوچک که گرسنهٔ سازش هستند، روحتان را ذره‌ذره می‌بلعند و زندگی شما را تصرف می‌کنند. آنها ترس از رها شدن را تقویت می‌کنند، ترسی که وجود داشتن در خارج از گروه را غیرممکن می‌کند. تعجبی ندارد که ترس در میان رگ‌های ما جاری است؛ جریانِ خونِ ما را منقبض کرده و انرژی خلاق ما را تعطیل می‌کنند، ما در حال بقا هستیم.

وقتی ما در چنگ تفکر بقا هستیم، خیال غالب این است که دشمن رودروی ما مغلوب می‌شود، پس بر موانع پیشروی خود غلبه کرده و پله بعدی را طی می‌کنیم. زندگی، ایمن خواهد بود، عالی و به دور از مشکلات. بنابراین ما نترس خواهیم بود. سپس می‌توانیم آن زندگی که برایش برنامه‌ریزی کرده‌ایم را شروع کنیم، اما آن روزی را که مدت‌ها منتظرش بودید هرگز نمی‌آید، زیرا همیشه دشمنی دیگر، مانعی دیگر و دست‌اندازی دیگر در راه است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
kokab khanom
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

میتونم بگم این کتابو دوس داشتم در حد 3و نیم ستاره ولی چیزی که منو اذیت میکرد ضمن تجارب فوق العاده ی شخصی خود نویسنده یا مادرشون این بود که نمونه موردی های نویسنده بسیار رگباری و پشت سرهم عنوان

- بیشتر
Dezire
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

خیلی کتاب خوبی بود و من از خوندنش خیلی لدت بردم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۱)
جنگیدن با ترس برایم نیروبخش بود و باعث شد تا از پس دنیایی که در مقابل من قرار گرفته بود به خوبی برآیم
kokab khanom
خیر هم مانند شر اغلب با قدم‌های کوچک شروع می‌شود، قهرمانان، تدریجی پیشرفت می‌کنند؛ آنها قهرمان متولد نشده‌اند.
kokab khanom
درک ترس در افراد دیگر و کمک به از بین بردن آن، یکی از خصوصیات رهبران بی‌باک است.
kokab khanom
او هشدار می‌دهد که مانند یک «دخترکوچولوی خوب» به جای یک زن بالغ رفتار نکنیم و توصیه می‌کند که رفتارهای فرمانبرانه نداشته باشیم و برای هر کاری اجازه نگیریم و هنگام سخن گفتن آخرین نفر نباشیم؛ تمام خصوصیات خوب و مؤدبانه‌ای که ممکن است شما را فرد بی‌عرضه‌ای نشان دهد.
kokab khanom
هنگامی که ما از شکست وحشت داشته باشیم، وقتی احساس کنیم که ناچاریم دائماً خود را ثابت کنیم، شغلمان را بر هر چیز و هر کس دیگری ترجیح داده و در اولویت قرار می‌دهیم. این کار، سلامتی و روحیه ما را از بین می‌برد و باعث می‌شود تا همیشه مضطرب باشیم.
kokab khanom
اعتیاد به کار، نه تنها ما را از بسیاری از امور مهم زندگی و نیز از مسافرت محروم می‌کند، بلکه خواب را هم از چشم ما می‌گیرد. در واقع، طبق گفته بزرگسالانی که شاغل هستند تقریباً یک سوم از آنان به خاطر کمبود خواب کار خود را از دست داده و مرتکب خطا و اشتباه شده‌اند.
kokab khanom
بیل کلینتون که شاید خستگی‌ناپذیرترین فرد روی کره زمین شناخته شود و از کسی که احتیاجی به خواب ندارد فراتر رفته، می‌گوید: «هر اشتباه مهمی که تاکنون در زندگی مرتکب شده‌ام به این دلیل بوده که بسیار خسته بودم».
kokab khanom
«گرفتن تصمیمات کاری پرخطر هنوز هم برایم دشوار است، اما من راه خود را انتخاب کرده‌ام و به پیش می‌روم. این شغل من است و من عاشق آن هستم»
kokab khanom
«من واقعاً دوست دارم که افراد، کار خود را به بهترین نحو انجام دهند و تا جایی که می‌توانند بهترین باشند و گاهی اوقات باید آنها را وادار به این کار کرد. اگر تمام اطرافیان، فقط شما را دوست داشته باشند، شما احتمالاً نخواهید توانست کار خود را به خوبی انجام دهید».
kokab khanom
امکان دارد مسابقه را نبرید، اما بدین معنا نیست که برنده نیستید.
kokab khanom

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۱۱-۳
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۱۱-۳