با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سلام به آبان اثر ناصر یوسفی

دانلود و خرید کتاب سلام به آبان

ماه به ماه با کودکان خردسال؛ جلد دوم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سلام به آبان  نوشته  ناصر یوسفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سلام به آبان

کتاب سلام به آبان نوشته زهرا فرمانی و ناصر یوسفی است. این کتاب را انتشارات کارگاه کودک منتشر کرده است.

انتشارات کارگاه کودک به مدیر مسئولی اکرم امینایی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ با هدف انتشار کتاب برای کودکان و خردسالان، والدین و مراقبان کودکان خردسال، مربیان، معلمان، مدیران آموزشی و مدیران مراکز پیش دبستانی، کارشناسان و فعالان حوزه آموزش کودکان آغاز کرده است.

این انتشارات تلاش کرده است نیاز‌های جامعه و تجربه‌های مربیان در حوزه رشد و تکامل کودکان را اولویت قرار داده و از: ایجاد انگیزه کتاب‌خوانی، توانمند سازی جوامع محلی، ارتقای خانواده در راستای ایجاد محیطی شاد و امن برای کودکان و ضرورت آموزش‌های پیش دبستانی حمایت کند.

تمامی کتاب‌های این انتشارات از سوی کارشناسان و متخصصان موسسه پژوهشی کودکان دنیا آماده سازی شده است.

کتابی که در دست دارید به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای کار با کودکان‌تان برنامه و هدف داشته باشید. فعالیت‌های مناسبی در این کتاب پیشنهاد شده است که می‌توانید در فرصت‌های مختلف آن‌ها را با کودکان‌ انجام دهید. برنامه‌های این کتاب بر اساس ماه تنظیم شده است. در هر جلد از این کتاب‌ها شما می‌توانید با مجموعه‌ای از فعالیت‌های علمی، هنری، اجتماعی، بازی و... آشنا شوید. نکته‌ مهم کتاب در این است که هم خانواده‌ها و هم مربیان مراکز پیش‌دبستانی می‌توانند از فعالیت‌های این کتاب استفاده کنند. به عبارت دیگر این فعالیت‌ها را می‌توان به صورت فردی و یا گروهی با کودک و یا کودکان انجام داد. این کتاب می‌تواند دریچه‌ای را به دنیای شما باز کند و به شما یاد بدهد که چگونه می‌توان با توجه به زمان، موقعیت و مکان برنامه‌های ساده، اما تاثیرگذاری را برای کودکان تدارک دید. امیدواریم که همراه با این کتاب لحظه‌ها و روزهای بسیار پرباری را در کنار فرزندان خود بگذارنید.

خواندن کتاب سلام به آبان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و والدین و مربیانی که دغدغه تربیت فرزندانشان را دارند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۸۰-۵
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۸۰-۵