دانلود و خرید کتاب مینا (۱) اثر رضا مرادصحرائی | انتشارات آزفا (وابسته به بنیاد سعدی) | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب مینا (۱)

کتاب مینا (۱) اثر رضامراد صحرائی، افسانه غریبی، داود ملک لو، سمانه صادقی، منیره شهباز و مریم سلطانی، یک کتاب آموزشی برای آموزش زبان فارسی است. این اثر بر پایۀ روش‌های علم آموزش زبان دوم طراحی و تألیف شده و از دستاوردهای علمی جدید در این فن بهره برده است.

درباره کتاب مینا (۱)

بنیاد سعدی مؤسســه‌ای اســت کــه بــا هــدف گســترش زبــان فارسـی در جهـان تأسـیس شده اسـت و وظیفـة آمـوزش ایـن زبـان را بـه فارسـی آموزان خارجـی و ایرانیـان مقیـم خـارج از ایـران بـر عهـده دارد.

طبق بند نهم مادۀ دوم اساسنامۀ بنیاد، تألیف و تولید کتاب، نرم‌افزار، منابع و وسایل آموزشی و کمک‌آموزشی زبان و ادبیات فارسی به زبان‌های مختلف جهان و حمایت از تولید این منابع و محصولات یکی از وظایف بنیاد سعدی است. بنابراین بنیاد، از آغاز تأسیس، تألیف کتاب‌های درسی گوناگون را در دستور کار خود قرار داده است.

مولفان کتاب مینا (۱) این اثر را برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش میانی تالیف کرده‌اند.

کتاب مینا (۱) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به آموختن زبان فارسی و فارسی آموزان سطح مقدماتی و پیش میانی می‌توانند از محتوای کتاب مینا (۱) استفاده کنند

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات آزفا (وابسته به بنیاد سعدی)

مشاهده همه

نظرات کاربران

مطرب مهتابرو
۱۳۹۹/۰۸/۲۱

چرا کتاب فایل صوتی ندارد؟

کاربر ۲۶۶۰۴۹۶
۱۳۹۹/۱۰/۰۲

درود من نمونه کتاب رو مطالعه کردم و میخواستم که فایل الکترونیکی آن را تهیه کنم ولی نمیتوانم برای دوست خارجی ام بفرستم چون حتمن باید در اپلیکیشن طاقچه مطالعه کند، دوست خارجی من چگونه فایل الکترونیکی آن را می‌تواند

- بیشتر
کاربر ۳۳۱۵۸۱۲
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

چرا کتاب میپره؟ من اصلا نمیتونم بخونم! حیف پول که پرداخت کردم.

مینا ۱
۱۴۰۱/۰۵/۱۲

میمینا ۱نا ۱

کاربر ۳۷۶۶۳۶۴
۱۴۰۰/۱۰/۱۳

کتاب بسیار خوب است اگر چه ایراداتی هم دارد اما دریافت این کتاب از برنامه طاقچه اشتباه است چون اصلا نمی‌شود مطالعه کرد. مدام صفحه ها می‌پرند و تغییر می‌کنند.

sabaghsmi
۱۴۰۰/۰۸/۰۴

کتاب رو توصیه می‌کنم اما خریدش از طاقچه‌ رو توصیه نمی‌کنم. چون اپلیکیشن باگ داره و وقتی صفحات را عوض می‌کنی میپره صفحه‌ی اول و خب این یعنی عملا کتاب رو نمیتونی بخونی :)

rashingol
۱۴۰۱/۰۹/۲۲

فایل صوتی کتاب گذاشته نشده است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است