با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت سیزدهم

دانلود و خرید کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت سیزدهم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت سیزدهم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت سیزدهم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد نهم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعد همه چیز تغییر می‌کند. 

 در قسمت سیزدهم این کمیک، می‌بینیم که اسپلینتر به همراه پسرانش، حالا در مغازه قدیمی که اِپریل بهشون داده زندگی می‌کنن. اوضاع به نظر آروم می‌رسه، ولی ذهن استاد اسپلینتر درگیره قبیله فوته. از طرف دیگه شریدر تصمیم داره جانشین مناسبی برای خودش پیدا کنه.

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
دختر کفشدوزکی و السا بهترین هستن!
۱۳۹۹/۰۹/۲۱

چقدر این زنه قویه!😳😍💪🏻

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF