با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت دوم اثر کوین ایستمن

دانلود و خرید کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت دوم

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت دوم  نوشته  کوین ایستمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ قسمت دوم

کتاب کمیک لاک‌پشت‌های نینجا نوشته کوین ایستمن است که با ترجمه محسن شکاری منتشر شده است. اپریل در آزمایشگاهش چهار لاک پشت با نام‌های لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نگهداری می‌کند اما اتفاقاتی که در این آزمایشگاه می‌افتد همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب لاک‌پشت‌های نینجا؛ جلد دوم

چهار لاک‌پشت آزمایشگاه به همراه یک موش در فاضلاب رها می‌شوند و تحت تاثیر آزمایش‌هایی که رویشان انجام شده است تبدیل به موجودات غول‌پیکر اما مهربانی می‌شوند که شهر را نجات می‌دهند. در این مجموعه، شاهد درگیری لاکپشت های نینجا با هاب پیر هستیم، ولی هاب پیر چه کسی است و دلیل درگیری‌شان چیست؟ مهم‌تر از آن، چه چیزی باعث می‌شود که لاکپشت‌های کوچولو به لاکپشت‌های نینجا تبدیل شوند؟ 

لئوناردو، مایکل آنجلو، داناتلو و رافائل، نام‌هایی هستند که اپریل به لاکپشت‌های نازی که برای آزمایش‌هایشان استفاده می‌کنند داده است و از اسپلینتر، موش آزمایشگاهی‌شان متنفر است. ولی ۱۸ ماه بعدهمه چیز تغییر می‌کند، در قسمت دوم، رافائل که چیزی از گذشته‌اش به یاد نمی‌آورد به طور اتفاقی با کیسی جونز آشنا می‌شود. در همین حال بقیه لاک‌پشت‌های نینجا با راهنمایی استادشان به جستجوی خود ادامه میدهند تا شاید برادر گمشده‌ خودشان را پیدا کنند.

خواندن کمیک لاک‌پشت‌های نینجا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای کمیک پیشنهاد می‌کنیمنظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Eman chabi
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

عالی یعنی معرکس فوقعلاده

سوم شخص
۱۴۰۰/۱۱/۰۸

خیلی خوب بود.

کاربر ۴۰۴۸۴۲۶
۱۴۰۰/۱۱/۰۵

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴صفحه
نوع فایلPDF