با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هنر تاثیرگذاری اثر کریس وایدنر

دانلود و خرید کتاب هنر تاثیرگذاری

برای متقاعد کردن دیگران، ابتدا باید از خودتان شروع کنید

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر تاثیرگذاری  نوشته  کریس وایدنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هنر تاثیرگذاری

هنر تاثیرگذاری کتابی در زمینه موفقیت نوشته کریس وایدنر است که ایده‌ای جالب را مطرح کرده است؛ برای متقاعد کردن دیگران، ابتدا باید از خودتان شروع کنید.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

 درباره میکروکتاب هنر تاثیرگذاری

این کتاب که بر پایه گفت‌وگوی دو شخصیت اصلی یعنی بابی و مارکوس نوشته شده است. مارکوس فارغ‌التحصیل رشته تجارت است که به ناگهان فرصتی برایش فراهم می‌شود که با ثروتمندترین مرد دنیا یعنی بابی گُلد به سفر کوتاهی برود. این دو در طول داستان با هم مکالمه می‌کنند و بابی هم سعی می‌کند اصول طلایی موفقیت در تجارت و زندگی را به مارکوس بیاموزد.

 خواندن میکروکتاب هنر تاثیرگذاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 درباره کریس وایدنر

کریس وایدنر تاجر موفقی است که بخشی از معروفیت خود را به خاطر سخنرانی‌ها و نوشتن کتاب‌هایی در زمینه رشد و توسعه فردی به دست آورده است. معروف‌ترین کتاب‌هایی که او نوشته شامل فرشته درون، بالاتر از همه، دوازده ستون موفقیت و هنر تاثیرگذاری است. این کتاب‌ها توانستند در دسته پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۴ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۴صفحه
نوع فایلEPUB