با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه اثر پیمان حاتمیان

دانلود و خرید کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه  نوشته  پیمان حاتمیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه

کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه نوشته پیمان حاتمیان و محمدجواد پیرمرادی است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌يار پويا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه كوچک، كار خود را آغاز كرد و با با تلاش و كوشش كارمندان و كارشناسان خود توانست پله‌های پيشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بيش از ۱۰۰ عنوان كتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و ديگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت متخصصان، دانشجويان و اساتيد این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

کتاب نقش باورهای دینی و مذهبی در سلامت روانی فرد و جامعه از این مجموعه می تواند برای دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۳-۲۲-۶
تعداد صفحات۱۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۳-۲۲-۶