با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هر کسی اول حرف بزنه باخته اثر Idries Shah

دانلود و خرید کتاب هر کسی اول حرف بزنه باخته

مجموعه‌ی داستان من

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هر کسی اول حرف بزنه باخته  نوشته  Idries Shah  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هر کسی اول حرف بزنه باخته


هر کسی اول حرف بزنه باخته از مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من دانش‌نگاران برنا است.

مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ی مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ی فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

درباره کتاب هر کسی اول حرف بزنه باخته

بارها و بارها شده است که از کودکانمان بخواهیم دیگر لجبازی نکنند، کینه‌ای نباشند، بدخلقی نکنند، و بدانند چه زمانی برای رسیدن به سازش خوب است.

کتاب هر کی اول حرف بزنه باخته به کودکان نشان می‌دهد، اگر افراد بزرگسال در حل اختلاف‌هایشان به شیوه هوشمندانه و متفکرانه اقدام نکنند، چه اتفاق می‌افتد.

خواندن مجموعه کتاب‌های داستان من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند قوه تخیل و تحلیل کودک خود را تقویت کنند، می‌توانند از این مجموعه آموزشی با تصاویر زیبایش کمک بگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
پارمیس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶

جالبه

mahdi soleymani
۱۴۰۰/۰۲/۳۱

خیلی خوب بود

zahra zafarani
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

این کتاب افتضااااااح ترین کتابی بود که خوندم . کتاب کودک؟؟؟؟ حتی به نظرم از لحاظ روانشناسی در دنیا هم این کتاب اصلا مناسب کودکان نیست... من فکر کردم یک کتاب کمیک طور هست که روایتگری قصه تصویری و آزاد هست اما ....

Sarwin
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

در کمال ناباوری خیلی بد بود😭😳

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۳ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۳-۴
تعداد صفحات۵۳صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۳-۴