با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ارزیابی شخصیت اثر لی کیبوم

دانلود و خرید کتاب ارزیابی شخصیت

پرسشنامه‌ی شخصیتی هگزاکو، ۱۰۰ عبارتی؛ HEXACO-PI-R

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزیابی شخصیت  نوشته  لی کیبوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ارزیابی شخصیت

کتاب ارزیابی شخصیت شامل پرسشنامه‌ی شخصیتی هگزاکو، ۱۰۰ عبارتی؛ HEXACO-PI-R است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌يار پويا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه كوچک، كار خود را آغاز كرد و با  با تلاش و كوشش كارمندان و كارشناسان خود توانست پله‌های پيشرفت را بگذراند. امروز  این موسسه با بيش از ۱۰۰ عنوان كتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و ديگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت متخصصان، دانشجويان و اساتيد این حوزه‌ها است.

 زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

کتاب ارزیابی شخصیت شامل پرسشنامه‌ی شخصیتی هگزاکو، ۱۰۰ عبارتی؛ HEXACO-PI-R  از این مجموعه می تواند برای دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید است.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۹-۰۲-۶
تعداد صفحات۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۹-۰۲-۶