با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی اثر نگین حسینی

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی  نوشته  نگین حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی

درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی اثر نگین حسینی کتابی در زمینه جامعه‌شناسی با موضوع معلولیت از نگاه جامعه‌شناسی است.

مطالعات معلولیت به عنوان یک رشتۀ علمی و دانشگاهی، سال‌های سال است که در دانشگاه‌های امریکا، کانادا، اســترالیا و انگلستان، در سطح فوق لیسانس و دکترا ارائه می‌شود و رویکرد چند رشته‌ای یا بین رشــته‌ای دارد. از این رو، متخصصان علوم انسانی در رشته‌های جامعه شناسی، روان‌شناســی، علوم سیاسی، و سایر رشته‌ها از دیدگاه تخصصی خودشان به موضوع معلولیت پرداختهاند و آن را تئوریزه کرده‌اند.

نویسنده برای نگارش این اثر در میان ده‌ها مقاله‌ای که در زمینۀ جامعه شناسی و معلولیت خوانده است، چهار مقالۀ اصلی را انتخاب کرده که اســاس و بنیان مطالعات معلولیت از دیدگاه جامعه‌شناســانه را ارائه می‌دهند. 

 این چهار مقاله، هرچند مطالب مشترکی در بعضی زمینه‌ها همچون الگوهای معلولیت دارند، هر یک جنبه‌هایی خاص از مطالعات معلولیت را از دیدگاه جامعه‌شناسی و از منظر مطالعات معلولیت در بریتانیا و امریکا ارائه می‌کنند. در آخر کتاب نیز در بخشــی جداگانه رشتۀ مطالعات معلولیت از دیدگاه آکادمیک یا دانشگاهی معرفی شده است.

 خواندن کتاب درآمدی بر مطالعات معلولیت با رویکرد جامعه‌شناسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران و علاقه‌مندان به مباحث جامعه‌شناسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۳۰-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۳۰-۱