با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پول و قانون جذب

دانلود و خرید کتاب پول و قانون جذب

آموزش جذب ثروت، سلامتی و خوشبختی

۴٫۱ از ۲۲ نظر
۴٫۱ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پول و قانون جذب  نوشته  استر هیکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پول و قانون جذب

کتاب پول و قانون جذب اثر استر و جری هیکس، آموزش جذب ثروت، سلامتی و خوشبختی است. کتاب پول و قانون جذب را با ترجمه‌ی سولماز موثق می‌خوانید. 

درباره‌ی کتاب پول و قانون جذب

استر و جری هیکس در کتاب پول و قانون جذب، درباره‌ی قانون صحبت می‌کنند که به واسطه‌ی آن می‌توانیم زندگی بی‌نظیری برای خودمان بسازیم. زندگی که سرشار از ثروت، موفقیت، سلامتی و خوشبختی باشد. درست است که گاهی اوقات زندگی به نظر ما ناعادلانه می‌آید و همه‌چیز رنگ دیگری به خود می‌گیرد. اما آیا انسان‌ها این قدرت را ندارند که زندگی را به میل خودشان تغییر دهند؟ استر و جری هیکس معتقدند که قدرت انسان‌ها بسیار بیشتر از چیزی است که فکر می‌کنند. تنها روش استفاده از این قدرت است که باید یاد بگیریم. با مطالعه‌ی کتاب پول و قانون جذب درمی‌یابیم که چگونه می‌توانیم زندگی خود را به سمتی که علاقه داریم ببریم و از نعمت سلامتی، خوشبختی و ثروت استفاده کنیم. 

کتاب پول و قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب پول و قانون جذب اثری خواندنی برای تمام افرادی است که دوست دارند به رویاهایشان در زندگی برسند. 

درباره‌ی استر و جری هیکس

استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا است. او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد و با همکاری او، کتاب‌های بسیاری در زمینه قانون جذب منتشر کرد. از کارهای او در نسخه اصلی فیلم راز که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، استفاده شده است. استر هیکس یک نویسنده و سخنران الهام‌بخش است اما بیشتر او را به خاطر آموزه‌های ابراهیم هیکس «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» می‌شناسند. آثار دیگر استر هیکس عبارتند از:قانون جاذبه (اکتبر ۲۰۰۶)، آغاز جدید من: کتاب راهنمای بقای شادی، توسط جری و استر هیکس. منتشر شده توسط انتشارات ابراهیم هیکس، آغاز جدید ۲: یک کتابچه راهنمای شخصی برای تقویت زندگی، آزادی و پیروی از شادی، توسط جری و استر هیکس. منتشر شده توسط انتشارات ابراهیم هیکس، ۱۹۹۱

بخشی از کتاب پول و قانون جذب

آیا گاهی به نظر می‌رسد زندگی عادلانه نیست؟

تو به دنبال موفقیت‌های بیشتری بوده‌ای و از جان و دل مایه گذاشتی، هر کاری که گفتند برای موفق شدن باید انجام دهی را انجام داده‌ای، اما پیشرفتی که در دستیابی به موفقیت مورد نظرت داشته‌ای، بسیار ناچیز بوده است. خیلی سخت تلاش کردی، به خصوص در ابتدای راه، تا چیزهای درست را یاد بگیری، در موقعیت‌های درست قرار بگیری، کارهای درست انجام دهی و حرف‌های درست بزنی... اما اغلب اوقات به نظر می‌رسد هیچ پیشرفتی حاصل نکرده‌ای.

در اوایل زندگی‌ات، وقتی برای اولین بار فکر موفق شدن به سرت زده بود، رضایت خود را در برآورده کردن انتظارات کسانی می‌دیدی که قوانین موفقیت را وضع می‌کردند. معلمان، والدین و مربیانی که دوره‌ات کرده بودند، به محض وضع قوانین خود برای موفقیت، بسیار قاطع و مطمئن به نظر می‌رسیدند:

«همیشه وقت‌شناس باشید؛ نهایت تلاش خود را بکنید؛ سختکوش بودن را فراموش نکنید؛ همیشه صادق باشید؛ در راه سربلندی و عظمت تلاش کنید؛ گام بعدی را بلندتر بردارید؛ نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود؛ و از همه مهمتر، هرگز تسلیم نشوید... .»

اما با گذشت زمان، وقتی متوجه شدی علی‌رغم همه تلاش‌هایت، اصول موفقیت آنها تو را به نتایجی که وعده داده بودند نرسانده، دیگر تأیید شدن از سوی افرادی که آنها را وضع کرده بودند برایت رضایت‌بخش نبود. و اوضاع از این هم مأیوس‌کننده‌تر شد وقتی که عقب ایستادی تا نگاهی کلی به این ماجرا بیندازی و فهمیدی که اصول و قوانین آنها در اکثر مواقع نتوانسته حتی برای خودشان هم موفقیتی به ارمغان آورد. و آنگاه، آشنایی با کسانی که بدون پیروی از این قوانین و بدون زحمتی که تو برای یادگیری و استفاده از آنها کشیده بودی، به موفقیت دست یافتند، به وخیم‌تر شدن این وضع دامن زد.

پس از خودت می‌پرسی: «اینجا چه خبر است؟ چطور ممکن است کسانی که اینقدر سخت تلاش می‌کنند، چنین نتایج ناچیزی به دست آورند، حال آن‌که آنهایی که به نظر می‌رسد کار زیادی نمی‌کنند، به موفقیت‌های چشمگیری می‌رسند؟ تحصیلات پر هزینهٔ من، مرا به توفیق چندانی نرساند در حالی که کسی که در دبیرستان ترک تحصیل کرد الان میلیاردر شده است. پدرم تمام عمرش را سخت کار کرد، اما مجبور شدیم برای مراسم تشییع جنازه‌اش پول قرض کنیم... . چرا آن همه سعی و تلاش من آنطور که باید و شاید برایم نتیجه‌بخش نبود؟ چرا عدهٔ کمی واقعاً ثروتمند می‌شوند، در حالی که خیلی از ما تلاش می‌کنیم تا لقمه نانی به‌دست آوریم؟ چه چیزی از قلم افتاده است؟ آنهایی که به موفقیت‌های مالی دست پیدا کرده‌اند، چه چیزی بلد بودند که من از آن بی‌خبرم؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Nasim Shahini
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

عالیه. خیلی خوبه. به نظرم هر کسی باید این کتاب رو بخونه. مطمئنم بعد از خوندنش متوجه تغییرات زیادی در نوع نگاه به زندگی و طرز تفکرتون میشید.

romina
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

یکی از کتاب های خوبی بود که تاحالا خونده بودم.به نظرم هرکسی حداقل یه بار باید این کتاب رو بخونه. خیلی میتونه کمک کننده باشه.

frighadei
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

لطفاً کتاب های استر هیکس تو طاقچه بینهایت قرار بدید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
خیلی‌ها احساسات منفی را احساساتی نامطلوب تلقی می‌کنند، اما ما ترجیح می‌دهیم که آن را به عنوان راهنمای مهمی در نظر بگیریم که تو را در درک جهت تمرکز خود و در نتیجه جهت ارتعاش خود و در نتیجه جهت آنچه جذب می‌کنی، یاری می‌کند. می‌توانی اسمش را «زنگ هشدار» بگذاری، زیرا پیامی برایت ارسال می‌کند که به تو هشدار می‌دهد، وقت تغییر جهت است. ما ترجیح می‌دهیم آن را «چراغ هدایت» بنامیم.
Nasim Shahini
وقتی نسبت به چیزی احساس منفی داری، سعی نکن بلافاصله آن را حل کنی، زیرا توجه منفی تو به آن فقط بدترش می‌کند.
امید
برای هر چیز خوشایندی، یک همتای ناخوشایند وجود دارد، زیرا تک‌تک ذرات جهان دارای دو جنبه هستند: آنچه خواسته شده و عدم وجود آنچه خواسته شده. هنگامی که به جنبهٔ نخواستن چیزی توجه می‌کنی تا تلاش کنی آن را از خود دور کنی، برعکس بیشتر به تو نزدیک می‌شود چراکه تو همان چیزی را به خود جذب می‌کنی که به آن توجه می‌کنی، چه آن را بخواهی یا نخواهی. تو در جهانی زندگی می‌کنی که مبتنی بر
Nasim Shahini
، در این جهان «مبتنی بر شمول» هیچ چیزی به عنوان «محرومیت» وجود ندارد. وقتی چیزی را می‌بینی که آن را می‌خواهی و به آن بله می‌گویی، انگار می‌گویی «خودش است، ای چیزی که آرزویش را دارم، لطفاً نزد من بیا.» وقتی چیزی را می‌بینی که آن را نمی‌خواهی و فریاد می‌زنی نه، انگار می‌گویی «ای چیزی که تو را نمی‌خواهم، لطفاً نزد من بیا!»
Nasim Shahini
در زندگی، هیچ دامی بزرگتر از این نیست که بکوشی با توجه به احساسات دیگران آنها را خوشحال کنی و بعد خودت تاوانش را پس بدهی
Nasim Shahini
خیلی وقت‌ها مردم به ما می‌گویند که خواهان پول بیشتری هستند و وقتی از آنها می‌پرسیم تعادل فکری‌شان درمورد پول چیست پاسخ می‌دهند که نگرش بسیار مثبتی نسبت به پول دارند. اما اگر کمی عمیق‌تر پرس‌وجو کنیم و از آنها بپرسیم که وقتی صورتحساب خود را می‌پردازند چه احساسی دارند، اغلب متوجه می‌شوند که اگرچه سعی کرده‌اند دربارهٔ این موضوع مثبت فکر کنند، اما در واقعیت احساس نگرانی زیادی داشته‌اند یا حتی از موضوعات مربوط به پول وحشت دارند. به عبارت دیگر، بیشتر مردم متوجه نیستند که افکارشان دربارهٔ پول بیشتر به جنبهٔ «کافی بودن» آن متمرکز است تا جنبهٔ «فراوانی و ثروت».
Nasim Shahini
مهارت فوق‌العاده‌ای در جهت‌دهی به افکار خود وجود دارد که نتایجی را حاصل می‌کند که با نتایجی که صرفاً از عمل به‌دست می‌آیند، قابل قیاس نیست.
Nasim Shahini

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۳-۸
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۳-۸