دانلود و خرید کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی؛ جلد اول
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی؛ جلد اول اثر محمدجعفر حسینی‌شیرازی

کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی؛ جلد اول

معرفی کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی؛ جلد اول

کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی؛ جلد اول نوشته محمد جعفر حسینی‌شیرازی است. این کتاب به تغذیه و درمان با سبزی‌های صحرایی، آشنایی با گیاهان دارویی و میوه‌ی درختان می‌پردازد و اطلاعات دقیقی در اختیار مخاطب علاقه‌مند قرار می‌دهد.

درباره کتاب طب سنتی ایرانی، طب گیاهی

امروزه با رشد و توسعه صنعتی در عرصه فناوری، کشورهای صنعتی جهان به جهت مشکلات ایجاد شده در فرآیندهای شیمیایی برآن شده‌اند تا با بازگشت به طبیعت و با الهام از گیاهان دارویی و با کمک روش‌های نوین از داروهایی با منشا گیاهی استفاده کنند. بعضی از این داروها از عصاره گیاهان تهیه شده و گروه دیگری از ترکیبات شیمیایی با منشا گیاهی ساخته می‌شوند.

همچنین عوارض جانبی بسیار زیاد داروهای شیمیایی و گرانی آنها موجب گرایش مجدد مردم به طب گیاهی شده است. طب گیاهی که بخشی از طب سنتی ایران را تشکیل می‌دهد از دیرباز موردتوجه ایرانیان بوده است. تا آنجا که در مناطق روستایی ایران هنوز بخش عمده یا از درمان بیماری‌ها به‌واسطه این علم انجام می‌گیرد.

مجموعه کتاب‌های طب سنتی ایرانی، طب گیاهی به خوانندگان کمک می‌کند اطلاعات دقیقی از بیماری‌ها و خواص گیاهان به‌دست بیاورند.

خواندن کتاب‌های طب سنتی ایرانی، طب گیاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند با دیدی بازتر و آگاهی بیشتر به سراغ گیاهان بروند پیشنهاد می‌کنیم 

نظرات کاربران

Mohammad ZFX
۱۴۰۱/۰۵/۱۰

این کتاب رو توصیه می کنم بخونین ولی نه به صورت تعصبی ، چون بعضی از مطالب کاملا درست نیستن برای مثال صفحه چهارده نوشته شده که دانشگاه جندی شاپور پس از تصرف به وسیله ی مسلمانان از بین نرفته

- بیشتر
احسان شهبازی
۱۴۰۰/۰۶/۱۵

کتاب خوبی هست البته چون pdf هست کمی توی ذوق می زند اما نکات مهمی دارد مثلاً من فهمیدم کالری تخمه آفتابگردان ۱۰۰ گرم ۵۶۰ کالری وای خدا برای من تخمه خور از الان دیگه تخمه را کنار می گذارم

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴۹٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۶۸۳ صفحه

حجم

۴۹٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۶۸۳ صفحه

قیمت:
۱۷۰,۰۰۰
تومان