با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پولی جوجه تیغی و جایزه‌ءی نقاشیش

دانلود و خرید کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ءی نقاشیش

بسته‌ی خودشناسی کودک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ءی نقاشیش  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ءی نقاشیش

کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ی نقاشیش نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ی نقاشیش

کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ی نقاشیش داستان یک بچه جوجه تیغی بامزه است که عاشق نقاشی کشیدن است. اما همیشه دور و برش را شلوغ می‌کند و همه چیز را زمین می‌ریزد و همین باعث می‌شود مادر و پدرش او و نقاشی‌هایش را درهم برهم بدانند. او به ندرسه یم‌رود و معلم خبر می‌دهد قرار است یک مسابقه نقاشی در مدرسه برگزار شود.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب پولی جوجه تیغی و جایزه‌ی نقاشیش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، پولی جوجه تیغی و جایزه‌ی نقاشیش را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۲-۷
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۲-۷