با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هانا اسب آبی و سکسکه  وحشتناکش

دانلود و خرید کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش

بسته‌ی خودشناسی کودک

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش

کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش

کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش داستان یک بچه اسب آبی بامزه‌ است که شاد و خندان است و به مدرسه می‌رود او در راه مدرسه بوی خوبی احساس می‌کند، بوی کیک زغال اخته قنادی هامر، هانا تصمیم می‌گیرد از تپه بالا برود و چند تا کیکی بخورد، اما راه حسابی سخت است و او اول آرام می‌رود و بعد که بوی کیک را حس می‌کند سریع‌تر می‌دود، همین‌که می‌رسد ناگهان سکسه‌اش شروع می‌شود، سکسکه‌ای وحشتناک.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، هانا اسب آبی و سکسکه وحشتناکش را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۴-۲
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۴-۲