اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم

دانلود و خرید کتاب اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم

۳٫۰ از ۵ نظر
۳٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم  نوشته  سجاد قانع‌ عزآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم

کتاب اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم که به همت سجاد قانع عزآبادی منتشر شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی و آزمون‌های جامع پزشکی و دستیاری انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف پزشکی تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجو را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب اصول طب داخلی هاریسون بیماری‌های گوارش؛ ویراست بیستم را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

همه دانشجویان و داوطلبان تخصص داخلی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عبدالله
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

کتاب با سبکی کاملا متفاوت فقط ایرادی که داره ترجمه بقیه مباحث مثل قلب و اعصاب و.... هنوز چاپ نشده و اگر چاپ بشه اولین نفری هستم که میخرم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۸۶۲-۹
تعداد صفحات۳۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۸۶۲-۹