چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول

دانلود و خرید کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول

مطالب را در قالب الگوریتم و جدول به راحتی به ذهن بسپارید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول  نوشته  سیمور شوارتز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول

کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول نوشته سیمور شوارتز از مجموعه آثار تخصصی انتشارات اشراقیه است. نشر اشراقیه یک ناشر تخصصی است که در زمینه‌های پزشکی، داندان‌پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی، علوم‌پایه، هومیوپاتی، فیزیک، ورزش و هنر فعالیت می‌کند.

کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول یکی کتاب‌های تخصصی حوزه‌ی است که با نگاهی تخصصی و کاربردی برای خوانندگان این حوزه نوشته شده است.

این کتاب خلاصه‌ای از کتاب اصول جراحی شوارتز است که با الگوی الگوریتمی ارائه شده است . برای مطالعه این کتاب می‌توانید از ۲ روش استفاده کنید: 

در روش اول، تنها به مطالب این کتاب تکیه کنید: توضیح اینکه در ابتدا با مطالعه قسمت نکات به یک دیـد کلـی از مطالـب مربوطـه دسـت یافته و سپس با مطالعه الگوریتم و جداول مرتبط، مطالب را طبقه‌بندی و در ذهن خود ثبت نمایید. مراجعـه مجـدد بـه نکـات مـی‌توانـد جزئیـات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

در روش دوم: شما پس از مطالعه هر مبحث از کتاب رفرانس، به الگوریتم‌های این کتاب مراجعه نموده، مطالـب خوانـده شـده را جمـع‌بنـدی کنید و آنگاه با مطالعه بخش نکات، با نکات مهم مطلب مورد نظر آشنا شده و آنها را مجدداً مرور نمایید.

خواندن کتاب چکیده و نکات کلیدی اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۰؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام  دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۶۲-۶۴-۱
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۶۲-۶۴-۱