دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی

دانلود و خرید کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی

استخوان‌درمانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی  نوشته  دیوید بیتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی

کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی نوشته دیوید بیتی است. از مجموعه آثار انتشارات اشراقیه است. نشر اشراقیه یک ناشر تخصصی است که در زمینه‌های پزشکی، داندان‌پزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی، علوم‌پایه، هومیوپاتی، فیزیک، ورزش و هنر فعالیت می‌کند.

درباره کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی

دستنامه OMT – درمان به روش استئوپاتی . Osteopathy یک روش درمان جایگزین آمریکایی است که در سده نوزدهم به‌وجود آمده‌است. تأکید این روش بر نقش اسکلت بدن و ماهیچه‌ها در درمان بیماری‌ها است. استخوان‌درمان‌ها از دست‌های خود برای ماساژ چارچوب بدن برای ایجاد حرکت و عملکرد طبیعی استفاده می‌کنند. این روش بیشتر با درمان دردهای ماهیچه‌ها نظیر کمردرد و گردن‌درد ارتباط دارد. استئوپاتی یکی از روش‌های پزشکی کل‌نگر است که باور دارد تمامی دستگاه‌های بدن در پیوند با یکدیگر بوده و تغییری نامطلوب در یکی از بخش‌های بدن، عملکرد سایر دستگاه‌ها را به هم می‌ریزد.

کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی یکی کتاب‌های تخصصی حوزه‌ی پزشکی و آزمایشگاه است و با نگاهی تخصصی و کاربردی برای خوانندگان این حوزه نوشته شده است.

خواندن کتاب دستنامه‌ی OMT؛ درمان به روش استئوپاتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان رشته‌های آزمایشگاهی و پزشکی پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۴-۰۱-۳
تعداد صفحات۳۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۴-۰۱-۳