با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قایقی گُل می‌بُرد

دانلود و خرید کتاب قایقی گُل می‌بُرد

شهید مهدی باکری

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قایقی گُل می‌بُرد  نوشته  محمدحسین جولایی‌تهرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قایقی گُل می‌بُرد

کتاب قایقی گُل می‌بُرد، نوشته محمد حسین جولایی تهرانی  به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شده است. گوشه‌ای از سخنان شهید مهدی باکری است که به همراه شعرهای از شاعران نام‌آشنا با هدف معرفی این شهید بزرگوار جمع‌آوری شده است.

درباره مجموعه پیوند

دوران هشت سال دفاع و مقاومت جمــهوری اسـلامی ايـران در برابـر هجوم نظامي رژيم عراق كه با ترغيب امريكا آغاز شد و با پشـتيباني همه قدرت‌هاي سياسی، نظــامی و اقتصـادی جـهان ادامـه يـافت از بارزترين مقاطع حيات حقيقي اين مرز و بوم است. اينک كه بيش از شانزده سال از پايان اين دوره سرنوشت‌ساز تاريخ ايـران و انقـلاب اسـلامی مـی‌گذرد، تبييــن حماســه‌های عظيــم و ارزشمندی كه مردم و رزمنـدگان ايـن سـرزمين آفريدند، ضرورت بيشتری پيدا كرده است.

مركز مطالعات و تحقيقات جنــگ با هدف معرفی شهدای هشت سال دفاع مقدس با زبانی شاعرانه و براسا دیدگاه و سخنان خود شهیدان بزرگوار اقدام به انتشار مجموعه پیوند کرده است. در هر کتاب بخشی از سخنان این شهیدان بزرگوار و اشعاری با حال و هوای نزدیک به سخنانشان جمع‌آوری شده است. مخاطب با خواندن این مجموعه احساسی خوشایند و بینشی تازه نسبت به شهدا پیدا می‌کند

خواندن مجموعه پیوند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به زندگی و احوال شهدا از این کتاب لذت خواهند برد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۴۴-۸
تعداد صفحات۴۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۴۴-۸