عفونی ۳

دانلود و خرید کتاب عفونی ۳

کتاب جامع آمادگی آزمون ارتقاء و بورد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عفونی ۳  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عفونی ۳

کتاب عفونی ۳ نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس عفونی ۳ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب عفونی ۳ شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب عفونی ۳

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب عفونی ۳ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب عفونی ۳ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب عفونی ۳ را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب عفونی ۳ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۹-۶
تعداد صفحات۲۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۹-۶