با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۹ قانون موفقیت‬

دانلود و خرید کتاب ۹ قانون موفقیت‬

جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۹ قانون موفقیت‬  نوشته  استرمی ولینگتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۹ قانون موفقیت‬

استرمی ولینگتون در کتاب ۹ قانون موفقیت‬ از روش جذب سلامتی، عشق، آرامش و موفقیتی که شما می‌خواهید صحبت می‌کند. 

۹ قانون موفقیت‬ را با ترجمه‌ی یاسین قاسمی‌بجد بخوانید.

درباره‌ی کتاب ۹ قانون موفقیت‬

استرمی ولینگتون یکی از موفق‌ترین افراد در حوزه‌ی بازاریابی شبکه‌ای، و یک سخنران انگیزشی است. او در طول زندگی خودش با شکست‌های بسیاری دست و پنجه نرم کرده است. بعد از به دست آوردن یک موفقیت بزرگ در کام یک افسردگی فرو رفت و تمامش را از دست داد. بعد از مدتی تلاش کرد تا دوباره تمام چیزهایی که لازم است را به دست بیاورد. او معتقد است که راه موفقیت این است که چیزهایی که درباره‌ی موفقیت می‌دانیم را با بقیه هم درمیان بگذاریم. در نتیجه، بعد از سال‌ها تلاش، آزمون و خطا و شکست و موفقیت‌های پی‌درپی، کتاب ۹ قانون موفقیت‬ را تالیف کرد. او در این اثر به شما می‌گوید که چطور می‌توانید سلامتی، موفقیت مالی، عشق و آرامشی را که لایقش هستید، به خود جذب کنید. 

کتاب ۹ قانون موفقیت‬ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید با رازهای موفقیت آشنا شوید و عشق و آرامش را به خانه‌تان دعوت کنید، ۹ قانون موفقیت‬ برای شما است. 

بخشی از کتاب ۹ قانون موفقیت‬

من عاشق بازاريابي شبكه‌اي هستم زيرا شامل همـه‌ي چيزهـايي اسـت كـه براي موفقيت لازم است. در بازاريابي شبكه‌اي براي رسيدن بـه بالـاترين امتيـاز، موفقيت تنها در صورتي به دست مي‌آيد كه شما كمك كنيد كه ديگران نيز اين پيشرفت را داشته باشند. موفقيت من در شبكه‌سازي با آموزش و مربـي‌گـري صدها نفر از مردم در مـورد هـر آنچـه كـه در مـورد موفقيـت آمـوختم، ناشـي مي‌شود.

واقعاً، اين چگونگي زندگي است كه بايد باشد. موفقيـت هرگـز مخـتص بـه شما نيست. اين بايد در مورد چه تعداد زندگي‌هايي كـه شـما ميتوانيـد تغييـر دهيد، باشد، چون من اين مفهوم را درك كرده، پذيرفتم، عاشـق آن شـدم و بـا آن كار كردم، موفق شدم. در درون ساختار بازاريابي شبكه‌اي، پيشـرفت كـردم، هر ماه، ٥ تصويري بيش از سال‌هاي پـيش رو بـه دسـت مـي‌آوردم، آنچـه كـه بهترين چيز بود اين بود كه من مي‌توانستم به بيش از ١٠٠٠ نفري كـه در كـل سازمانم بودند، كمك كنم. اين عالي‌ترين پيشرفت در فكرم بـود: تعـداد افـرادي كه من مي‌توانستم به آنها كمك كنم و زندگيشان را تغيير دهم.

"هرگز تسليم نشويد، به جز در اعتقاد راسخ به افتخار و حس خوب" وينستون چرچيل

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳۲۷۸-۶
تعداد صفحات۱۶۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳۲۷۸-۶