با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هدیه تولد مادر

دانلود و خرید کتاب هدیه تولد مادر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هدیه تولد مادر  نوشته  منان عشینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هدیه تولد مادر

کتاب هدیه تولد مادر، نوشته منان عشینی، داستان زیبای دختر کوچولویی است که تصمیم می‌گیرد برای تولد مادرش، هدیه‌ای زیبا و ارزشمند به او بدهد اما هیچ‌چیز راضی‌اش نمی‌کند. 

درباره‌ی کتاب هدیه تولد مادر

منان عشینی در داستان زیبای هدیه تولد مادر، ماجرای دختر کوچولویی را نوشته است که تصمیم می‌گیرد به مناسبت تولد مادرش هدیه‌ای خاص، متفاوت و ارزشمند به او بدهد. هدیه‌ای که بتواند عمق عشقش را به مادرش نشان دهد. او فکر می‌کند و فکر می‌کند و در نهایت تصمیم می‌گیرد یک نقاشی زیبا برای مادرش بکشد. او در دنیای رنگ‌ها غرق می‌شود، رنگ می‌کند و رنگ می‌کند و رنگ می‌کند. نقاشی‌های زیادی می‌کشد اما هیچکدام او را راضی نمی‌کند. به نظرش هیچکدامشان نمی‌توانند به اندازه‌ی کافی برای مادر خوب باشند...

منان عشینی با نوشتن یک داستان زیبا و تصویرگری آن، یکی از مسائلی را که بسیاری از والدین با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، یعنی کمال‌طلبی نوشته است. داستان هدیه تولد مادر، کتابی است که به والدین و بچه‌ها کمک می‌کند بتوانند به نحو صحیح با این مساله کنار بیایند و توانایی خودشان در حل مساله را بالا ببرند. 

کتاب هدیه تولد مادر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داستان زیبا و دلنشین کتاب هدیه تولد مادر برای تمام کودکان جذاب است. والدین و مربیان نیز می‌توانند از خواندن کتاب هدیه تولد مادر لذت ببرند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۸-۷۳۲-۶
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۸-۷۳۲-۶