با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی) اثر رضامراد صحرایی

دانلود و خرید کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی)

با زبان واسط انگلیسی، سطح نوآموز

۳٫۵ از ۱۳ نظر
۳٫۵ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی)  نوشته  رضامراد صحرایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی)

گام اول (در یادگیری زبان فارسی) کتابی نوشته رضا مراد صحرایی، فائزه مرصوص و داود ملک‌لو است. این کتاب برای سطح نوآموز طراحی شده و زبان فارسی را به وسیله زبان واسط انگلیسی به نوآموزان آموزش می‌دهد.

 این اثر از کتاب‌های ویژه بنیاد سعدی برای آموزش زبان فارسی است. بنیاد سعدی مؤسسـه‌ای اسـت کـه بـا هـدف گسـترش زبـان فارسـی در جهـان تأسـیس شـده اسـت و وظیفـە آمـوزش این زبان را بـه فارسـی‌آمـوزان خارجـی و ایرانیـان مقیـم خـار ج از ایـران بـر عهـده دارد.

برای آموزش هر یک از بخش‌های کتاب، خصوصا یادگیری توجه خاص شده است. به عنوان مثال، در آموزش حروف الفبا سعی شـــــده است همۀ حــــروف در درون واژه‌های کاربردی آموزش داده شوند و از فرایندهای شناختی همانند وصل کردن برای شناسایی حروف در درون واژه‌ها استفاده شده است.

کتاب، پر از تصاویر گویا و شفاف است. تصویر، نقش بسیار مهمی در یادگیری زبان دارد و مؤلفان کوشیده‌اند برای واژه‌های تدریس شده، از تصاویر مناسب استفاده کنند. در این کتاب، حدود چهارصد واژۀ پرکاربرد زبان فارسی آموزش داده شده است.

آموزش دستور در این کتاب به شیوۀ غیرمستقیم و استنباطی است. در حقیقت، آموزش دستور در این کتاب به شیوۀ کارمحور و مبتنی بر آموزش غیر مستقیم است.

 خواندن کتاب گام اول (در یادگیری زبان فارسی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه نوآموزان زبان فارسی در جهان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
rahil
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

خرید نسخه الکترونیکی فایل صوتی هم داره؟

ماری
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

ایا امکان دانلود به صورت پی دی اف وجود دارد؟ در غیر این صورت چگونه در اختیار زبان اموز جهت پرینت قرار گیرد؟

f.m
۱۴۰۰/۰۲/۱۸

قیمت کتاب ها بسیار بالاست. چه برای نسخه الکترونیکی، چه برای نسخه ی کاغذی. از قیمتش که بگذریم، یه مسئله دیگه م هست اینکه گام اول های تمام زبان ها تو طاقچه ارائه نشده، یا من پیدا نمیکنم!؟ اگر کسی راهنمایی

- بیشتر
Hamed.Alipour
۱۴۰۰/۰۴/۱۴

کتاب خوب و مفیدی برای زبان آموزان می‌باشد. لطفا کتاب گام اول با زبان واسط عربی رو هم در طاقچه و طاقچه بی نهایت قرار بدید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۵۱۲۳۵۷
تعداد صفحات۳۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸۶۲۲۹۵۱۲۳۵۷