با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عملیات کربلای ۵

دانلود و خرید کتاب عملیات کربلای ۵

پیشروی در شرق بصره

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عملیات کربلای ۵  نوشته  مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عملیات کربلای ۵

در کتاب عملیات کربلای ۵ که به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شده است. گوشه‌ای از غیوری‌های سربازان وطن را در سال‌های هشت سال دفاع مقدس می‌خوانید.

دوران هشت سال دفاع و مقاومت جمــهوري اسـلامي ايـران در برابـر هجوم نظامي رژيم عراق ـ كه با ترغيب امريكا آغاز شد و با پشـتيبانی همه قدرت‌های سياسی، نظــامی و اقتصـادی جـهان ادامـه يـافتـ از بارزترين مقاطع حيات حقيقی اين مرز و بوم است. اينک كه بيش از شانزده سال از پايان اين دوره سرنوشت‌ساز تاريخ ايـران و انقـلاب اسـلامی مـی‌گذرد، تبييــن حماســه‌های عظيــم و ارزشمندی كه مــردم و رزمنـدگان ايـن سـرزمين آفريدنـد، ضـرورت بيشتری پيدا كرده است.

مركز مطالعات و تحقيقات جنــگ بـا درک ايـن رسـالت تـاريخی، تلاش می‌كند با بهره‌گيری از اسناد، مــدارک و منـابع بي‌نظـيري كـه راويان و محققان اين مركز در طـول جنـگ هشـت سـاله جمـع‌آوری كرده‌اند، ابعاد مختلف دفاع مقدس را ترسيم نمايد.

مركز مطالعات و تحقيقات جنگ تاكنون مجموعــه‌های متعـددی را درباره وقايع جنگ عراق عليه ايران منتشر كرده است. ايــن مجموعـه كه گزارش نبردهای اصلی رزمندگان اسلام در مقابله با ارتش عـراق و هـم‌پيمانـانش است، بـراي دسترسـی آسـان‌تر و آشـنايی بيشـتر علاقه‌مندان و محققان به وقايع اين نبرد عظيم است كه هــر جلـد آن بـه يكـي از عمليات‌هـای اصلـی جمـهوری اسـلامی عليـه متجـاوزان اختصاص دارد.

در کتاب حاضر با چند و چون و استراتژی‌های عملیات کربلای ۵ آشنا می‌شوید.

خواندن کتاب عملیات کربلای ۵ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به تاریخ دفاع مقدس را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۱۲۷۸۹۱
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

۱.مطالب بصورت ریز میبا شد‌.سعی شود قابل دید نیست.. ۲. ورق زدن صفحه بصورت آسان نیست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۰۵/۰۴
شابک۹۶۴-۶۳۱۵-۶۱-۵
تعداد صفحات۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۰۵/۰۴
شابک۹۶۴-۶۳۱۵-۶۱-۵