با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خاطرات یک دهه‌شصتی

دانلود و خرید کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی  نوشته  عباس مهدوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی

کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی، نوشته عباس مهدوی، مجموعه داستان‌هایی بهم پیوسته است که ترکیبی از زندگی واقعی، خاطرات و خیالات نویسنده است. داستان‌های زیبایی که شما را به یک سفر جذاب به دهه شصت مهمان می‌کند. 

درباره‌ی کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی

در تاریخ معاصر ایران، همواره از دهه شصت به عنوان یکی از بدترین دهه‌ها یاد می‌شود. شاید چون در سال‌های بعد از آن، پیشرفت تکنولوژی چنان زندگی را راحت کرد که گویی پس از آن جور دیگری نمی‌شد زندگی کرد. شاید هم دلیلش ترسی که از جنگ در دل همه افتاده بود و خرابی‌های به‌بار آمده بود که دهه شصت را اینطور بدنام کرده است. اما فارغ از این مشکلات، در آن روزها، در میان مردم صفا و صمیمیت وجود داشت. زندگی‌ها رنگ و بوی دیگری داشت و مهر و محبت، نوع‌دوستی و کمک به دیگران در میان مردم موج می‌زد. فرهنگ متفاوت‌تر بود و بیش از حالا پذیرای ارتباطات مردم، مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و ... بود. شاید اگر چنین فرهنگی هنوز رواج داشت و زنده بود، زندگی‌های امروز هم با وجود مشکلاتش، ساده‌تر می‌شد. 

عباس مهدوی، در کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی، با بهم آمیختن خیال و واقعیت، داستان‌های زیبایی نوشته است. داستان‌هایی خواندنی که گوشه‌ای از آن فرهنگ زیبا را نشان می‌دهد و یادآور روزهای خوش گذشته است. کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی مجموعه‌ای از خاطرات است که با زبانی طنز نوشته شده‌اند و لبخند را به لبان شما هدیه می‌کنند. 

کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران داستان‌های کوتاه از نویسندگان ایرانی از خواندن کتاب خاطرات یک دهه‌شصتی لذت می‌برند.  


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۵۵۴-۰۲۳
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۵۵۴-۰۲۳