با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی

دانلود و خرید کتاب فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی  نوشته  نیکی وکیلی ظهیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی

فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی نوشته نیکی وکیلی ظهیر، کتابی برای مادران باردار و مادرانی است که کودکان خود را شیر می‌دهند. 

در دنیای امروز باوجود دسترسی بالا به پزشک متخصص، همچنین دکتر داروساز، در برخی از موارد امکان حضور به‌موقع در مطب یا درمانگاه میسر نیست. لذا می‌توان از بروشور دارو و همچنین اطلاعات دارویی ابتدایی تسهیل شده موردنیاز بهره گرفت. از سوی دیگر، عدم آگاهی و شناخت مادر در خصوص استفاده صحیح از داروهای گوناگون در دوران بارداری و شیردهی می‌تواند برای مادر و کودک بسیار حساس و مخاطره‌آمیز باشد. این دوران حساس‌ترین زنجیره تبادلات دارویی مابین مادر و جنین در دوران بارداری و مادر و کودک در دوران شیردهی را ایجاد می‌نماید. 

کتاب فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی جامعه مادران را با دانش استفاده صحیح از مصرف داروهای گوناگون در دوران بارداری و شیردهی آشنا می‌کند. نکته مهم دیگر اینکه باوجود تسریع ورود داروهای جدید به بازار دارویی امکان نگارش یک منبع قوی و قابل‌دسترس به‌روز شده برای عموم به‌ویژه مادران تا حدودی دشوار است که این کتاب کوشیده است تا کمبود فوق را جبران کند.

 خواندن کتاب فرهنگ دارویی بارداری و شیردهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مادران باردار مخاطبان اصلی کتاب حاضرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹۳-۸۶-۱
تعداد صفحات۸۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹۳-۸۶-۱