با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تفکر در سطحی بالاتر

دانلود و خرید کتاب تفکر در سطحی بالاتر

۱۰ شیوه‌ی فکری قدرتمند برای برخورداری از زندگی موفق و سرشار

۳٫۶ از ۸ نظر
۳٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تفکر در سطحی بالاتر  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تفکر در سطحی بالاتر

تفکر در سطحی بالاتر یکی از سخن‌رانی‌های انگیزشی جول اوستین، نویسنده و کشیش کلیسای بزرگ لیکوود است. اوستین در این اثر درباره ۱۰ شیوه فکری قدرتمند برای برخورداری از زندگی موفق و سرشار صحبت میٰ‌کند.

خواندن کتاب تفکر در سطحی بالاتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به سخن‌رانی‌های اوستین و دوست‌داران کتاب‌های حوزه موفقیت و رشد فردی.

درباره جول اوستین

جول اوستین با نام کامل جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. او یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. خطابه‌های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. جول اوستین نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند.

بخشی از کتاب تفکر در سطحی بالاتر

بسیاری از اوقات ما به محیط خود، شیوه تربیت یافتن و انتظاراتی که سایر‌ین از ما دارند اجازه می‌دهیم تا محدودیت های زندگی‌مان را تعیین کنند. همرنگ جماعت شدن و متوسط‌ الحال پیش رفتن کار راحتی است. اما خداوند شما را برای متوسط الحالی نیافریده. وی به این منظور شما را خلق کرده تا برجسته باشید، فراتر از حد عادی بروید، اثر خود را بر نسل خود به جای بگذارید. شما بذرهای تعالی را درون خویش دارید و باید نسبت به گذشتگان خود فراتر بروید. بایستی بهتر از ایشان زندگی کنید، موفق تر باشید و معیار جدیدی را وضع نمایید.

شما قدرت، لطف، استعداد و توانایی درهم شکن موانع و پیش رفتن را دارید. خداوند شما را به این منظور خلق کرده تا به جایگاهی بالاتر برسید، تا موانع گذشته را درهم بشکنید و بر عادات بد غلبه نمایید و از محدودیت‌های نسل اندر نسل رها شوید.

طوری زندگی نکنید که سرنوشت خود را از کف بدهید. شما برای گیر کردن در یک شرایط خاص، برای راضی شدن به آنچه هست و سالیان سال باقی ماندن در یک جا بدنیا نیامده‌اید. شما را برای این آفریده‌اند که عالی باشید. هم اکنون در وجودتان پتانسیلی است که منتظر مجالی برای بروز پیدا کردن است. شما استعدادهایی درون خود دارید که سبب باز شدن دربهایی جدید می‌شود، استعدادی که فرصت های نویی را برایتان به ارمغان می‌آورد. پس خود را از انتظارات سطح پایین خلاص کنید.

شما قدرت تحقق بخشیدن به خواسته‌هایتان را دارید. بذرهای تعالی درونتان را به جنبش وادارید. سدشکن باشید. خداوند زندگی شما را به مسیری جدید هدایت می‌کند. شما فراتر از موانع گذشته خواهید رفت و رویاهایتان را محقق می‌سازید. شما تبدیل به همان انسانی می‌شوید که منظور خداوند از خلق شما بوده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Anahid
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

عالی

بهار
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

سلام علیکم..لازم شد نظری بدم .. چن تا از کتابای جول رو مطالعه کردم کتابای واقعا خوبی دارن در زمینه ایمان به خدا و توکل و امید و هر چه بهتر زندگی کردن.. مثبت نکری و دور بودن از هر گونه ناراحتی

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۶)
خداوند تمام جزئیات زندگی‌تان را می‌داند
بهار
تنها چیزی که در این دنیا مهم است نظر خداوند نسبت به شماست.
بهار
خود را از ذهنیت "فکر می‌کنم" رها کنید و ذهنیت "می‌دانم" را در پیش بگیرید. وقتی بگویید،"می‌دانم خداوند من را دوست دارد و می‌دانم نور چشمی‌او هستم. می‌دانم که از آن بالا وقتی به من می‌نگرد لبخند به لب دارد"، این جمله بسیار رهایی بخش است. البته صداهایی را خواهید شنید که می‌گوید،"نه، اینگونه نیست. تو اشتباهاتی داشته‌ای. تو آدمی‌هستی که زود از کوره در می‌رود. تو به اندازه کافی مذهبی نیستی". خداوند به خاطر مذهبی بودن یا به این خاطر که به اندازه کافی خوب هستید یا از فلان خانواده آمده‌اید، عاشق شما نیست. وقتی خود را از ذهنیت "فکر می‌کنم" رها کنید و ذهنیت "می‌دانم" را در پیش بگیرید، آنگاه خواهید دانست عشق خداوند چیزی نیست که درصدد جلب کردنش برآیید.
کاربر ۲۱۱۶۵۲۰
به جای اندیشیدن به چیزهای منفی که دیگران در موردتان می‌گویند، ببینید خداوند چه گفته است.
بهار
خواسته شما صفر در یک میلیون باشد، کافی است خدا لب‌تر کند و شرایط به نفعتان تغییر خواهد کرد.
بهار
اگر فاقد چیزی هستید که دیگری در اختیار دارد، بدانید به معنای عدم نیاز شما به آن چیز بوده است. خود را با دیگران قیاس نکنید و در پی زندگی خود باشید. سعی کنید همان شخصی باشید که خداوند خلق کرده است
بهار
خداوند شما را منحصر به فرد آفریده است. شمای دیگری در این جهان وجود نخواهدداشت. پس شانه هایتان را عقب بیندازید. با اعتماد به نفس گام بردارید. شما را شگفت انگیز خلق کرده‌اند.
بهار
چیزهای منفی را به نسل بعد از خود منتقل نکن. تو می‌توانی همان خالق تفاوت‌ها باشی. تو می‌توانی همان کسی باشی که خانواده‌ات را در مسیر ستایش خداوند قرار بدهی، مسیر عاقبت بخیری، لطف و پیروزی.
بهار
خداوند در حق شما بی‌انصافی نکرده است. شما کاملا بارگذاری شده و به طور کامل برای مسابقه ای که جهت شما طراحی شده مجهز گشته‌اید. پس دست از آرزو کردن که ای کاش آدم دیگری بودید بردارید، نگویید:"اگر من شخصیت بهتری داشتم"،"اگر من در خانواده دیگری بدنیا آمده بودم"،"اگر آنقدر قد کوتاه نبودم" تبدیل به آدم بزرگی می‌شدم. به جای این حرف ها دیدگاه جدیدی را در پیش بگیرید. اگر لازم بود قدبلندتر باشید، خداوند شما را بلندتر خلق می‌کرد. اگر لازم بود شخصیت دیگری داشته باشید خداوند شما را با شخصیتی متفاوت می‌آفرید. اگر لازم بود ملیت دیگری داشته باشید، حتما در کشور دیگری به دنیا می‌آمدید. اما بدانید خداوند اشتباه نمی‌کند. شما اشتباهی آفریده نشده‌اید. شما را شگفت و ویژه آفریده‌اند.
بهار
"افراد موفق به اندازه‌ای بر هدف‌های خویش تمرکز دارند که دیگر زمانی برای نگاه کردن به این طرف و آنطرف و سرکشیدن به زندگی بقیه ندارند".
بهار

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
نوع فایلEPUB