با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنری وروجک و آدم‌برفی زشت

دانلود و خرید کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت  نوشته  فرانچسکا سایمون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت

هنری وروجک و آدم‌برفی زشت یکی از کتاب‌های مجموعه ۲۴ جلدی هنری وروجک نوشته فرانچسکا سایمون است. هنری وروجک یک پسربچه پردردسر اما دوست‌داشتنی است که با کارها و فکرهایی که می‌کند، ماجراهای کتاب را پیش می‌برد.

هنری عاشق تلوزیون نگاه کردن و بازی کردن است، او یک برادر به اسم پیتر دارد که از خودش کوچکتر است. هنری خیلی سربه‌سر برادرش می‌گذارد و فکر می‌کند پدر و مادر او را بیشتر دوست دارند، از امر و نهی و تذکر پدر و مادر هم خوشش نمی‌آید و مدام به دنبال نقشه کشیدن برای فرار از خواسته‌های آنها است.

فرانچسکا سایمون در این مجموعه با زبانی طنز و غیر مستقیم نکات تربیتی و آموزشی و بسیاری از مسائل روان‌شناسی کودک را مطرح کرده است. او در داستان‌های هنری وروجک بسیار ظریف و ضمنی به روش‌های غلط تربیتی مانند تبعیض، تحقیر، سخت‌گیری‌های بیش از حد و ناهنجاری‌های رفتاری کودکان مثل بیش‌فعالی، لجبازی و ... اشاره کرده است.

او با استفاده از این روش در داستان‌هایش هم به والدین هشدارهایی در زمینه تربیت کودکان می‌دهد و هم خیلی استادانه و بامهارت به کودکان یادآوری می‌کند که باید از انجام دادن کارهای بد پرهیز کنند.

کتاب‌های هنری با داستان‌های جذاب و نقاشی‌های زیبا می‌توانند هم برای کودکان و هم والدین، بسیار سرگرم‌کننده و آموزنده باشند.

خواندن کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب و کتاب‌های دیگر مجموعه هنری وروجک را هم به کودکان و هم به والدین آنها پیشنهاد می‌کنیم.

درباره فرانچسکا سایمون

فرانچسکا سایمون، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا و در نزدیکی دریا گذراند. سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و در آنجا به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت.

او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از چهل و پنج کتاب نوشته است. آثار فرانچسکا در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است.

او برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال ۲۰۰۸ در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا بوده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۹۳-۵۴-۳
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۹۳-۵۴-۳