با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
U.S. Foreign Policy Towards Iran

دانلود و خرید کتاب U.S. Foreign Policy Towards Iran

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب U.S. Foreign Policy Towards Iran  نوشته  توحید افضلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب U.S. Foreign Policy Towards Iran

کتاب U.S. Foreign Policy Towards Iran اثر توحید افضلی که به زبان انگلیسی نوشته شده است به بررسی نحوه تصمیم‌گیری سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران می‌پردازد. 

مطالعه ساختار و مدل تصمیم‌گیری ایالات متحده و فرایند پیچیده تصمیم گیری در سیاست خارجی این کشور در قبال کشورمان برای شناخت این بازیگر مهم نظام بین‌الملل و مدیریت تعامل با آن، بسیار حیاتی است. ایران و آمریکا، دو کشوری که در طی ۴۰ سال گذشته رابطه سیاسی و دیپلماتیک با یکدیگر نداشتند اما سیاست‌های خصمانه بر تعاملشان سایه انداخته و ماهیت روابطشان بر بسیاری از معادلات و مناسبات جهانی و منطقه ای تاثیر داشته و دارد.

 شناخت ساختار و مدل تصمیم‌گیری ایالات متحده و فرایند تصمیم‌گیری سیاست خارجی این کشور با مطالعه نقش و تاثیر تمام بازیگران و نهادهای رسمی و غیر رسمی، گروه‌های نفوذ، لابی‌ها و سایر عناصر تاثیرگذار در تصمیم گیری سیاست خارجی میسر است که در این کتاب به شکلی جامع مورد کاوش و بررسی قرار گرفته است.

 خواندن کتاب U.S. Foreign Policy Towards Iran را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به شناخت آمریکا، ساختار سیاسی ایالات متحده، لابی‌های با نفوذ و بازیگران مهم صحنه سیاسی آمریکا پیشنهاد می‌شود. همچنین دانشجویان رشته‌های علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه‌ای علاقه‌مند به روابط ایران و آمریکا نیز می‌توانند مخاطب این کتاب باشند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۰۰-۷۶-۵
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۰۰-۷۶-۵