دانلود و خرید کتاب از ایده تا ثروت سندی آبرامز ترجمه داود عابدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب از ایده تا ثروت

کتاب از ایده تا ثروت نوشته سندی آبرامز است که با ترجمه داود عابدی منتشر شده است. او صاحب یک برند آرایشی است و در کتابش ۱۲ گام برای راه اندازی کسب و کار میلیون دلاری را آموزش می‌دهد.

درباره کتاب از ایده تا ثروت

 کل این اتفاق به این دلیل برای نویسنده رخ می‌دهد که دست‌های خشک و ترک‌خورده داشته و مادربزرگش پیشنهاد می‌دهد که به آن‌ها وازلین بزند و بعد در طول شب دستکش‌های پنبه‌ای سفید بپوشد. این موضوع، راز آرایشی و بهداشتی بسیار آشنایی برای نسل قدیم بود. اما نویسنده متوجه می‌شود هرچه می‌گردد نمی‌تواند دستکش اندازه و مناسبی پیدا کند که از دست نیفتد و در عین حال نرم و تمیز باشد. پس کارخانه ای برای تولید این دستکش‌ها تولید می‌کند.

نویسنده با یک نیاز ساده توانسته خود را میلیونر کند فقط نگاه دقیق او توانسته است او را نجات دهد حالا تلاش می‌کند این راه را به خواننده آموزش دهد.

خواندن کتاب از ایده تا ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی موفق‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب از ایده تا ثروت

رمز و راز پیشی گرفتن، شروع کردن است. راز شروع کردنْ تقسیم کردن وظایف پیچیده و طاقت‌فرسای خود، به وظایف کوچک قابل کنترل، و سپس شروع کردن از اولین مورد است.

مارک تواین

در مسیر راه‌اندازی ایدهٔ یک محصول، اولین گام اغلب مواقع سخت‌ترین کاری است که باید انجام دهید. چرا این‌طور است؟ زیرا شما باید بدانید که اولین گام کدام است. اکثر افرادی که هیچ وقت کسب‌وکاری را شروع نکرده‌اند مطلقاً هیچ سرنخی دربارهٔ عملی کردن ایدهٔ عالی خود ندارند. آن‌ها به جای این‌که فقط بر مرحلهٔ شروع تمرکز کنند، شروع به ایجاد تصویر کلی موضوع در ذهن خود می‌کنند، به لحاظ ذهنی دستپاچه می‌شوند و دوباره ایده را مرور می‌کنند.

آشنا به نظر می‌رسد؟

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳۴۱٫۹ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۰۴ صفحه

حجم

۳۴۱٫۹ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۰۴ صفحه

قیمت:
۵۹,۰۰۰
تومان