با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی

دانلود و خرید کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی  نوشته  سید جمال‌الدین میرمحمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی

 کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی نوشته سید جمال‌الدین میرمحمدی است. این کتاب را انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی برای متخصصان و پژوهشگران منتشر کرده است.

درباره کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی

در این کتاب از یک‌سو، مبانی معرفت‌شناختی، هستی شناختی و انسان‌شناختی تعلیم و تربیت از دیدگاه اسلام و اصول مبتنی بر آن بیان شده است؛ مانند امکان شناخت و تعلیم، امکان شناخت امور غیبی، ماهیت از اویی و به‌سوی اویی جهان، هدفداری هستی، وجود تأثیر و تأثر میان موجودات (رابطه علّی و معلولی)، تقسیم‌بندی موجودات (مادی و فرامادی)، تدریجی بودن عالم ماده و موجودات متعلق به آن، تزاحم در عالم مادّه، دو بعدی بودن انسان، کرامت ذاتی انسان، فطرت کمال‌جویی و مطلق خواهی انسان، تدریجی بودن شکل‌گیری شخصیت انسان، تفاوت انسان‌ها در ظرفیت‌‌ و قابلیت‎ها، انسان حیوان بالفعل و انسان بالقوه، مختار بودن انسان و جاودانگی و فنا‌ناپذیری انسان. از سوی دیگر، به بعد عقلی انسان که مهم‎ترین بعد وجود انسان است و نیز به قلب و روح انسان که برنامه تربیت اخلاقی معنوی برای آن تنظیم شده و نیز به تربیت سیاسی و بدنی به‌عنوان دیگر ساحت‌‌ها و ابعاد تربیت انسان توجه شده است. همچنین علاوه بر بعد فردی و رابطه انسان با خدای خود، به خلقیات و ویژگی‌های فرد به‌عنوان این‌که عضوی از اعضای سازمان‎های دفاعی است و به لحاظ بعد رزمندگی نیروها، شاخص‎های اخلاق سازمانی نیز مورد بحث قرار‌ گرفته و در مجموع این مؤلفه‌ها و شاخص‎ها به‌صورت تبیینی و در قالب نمودار بیان شده است.

خواندن کتاب مبانی، اصول و شاخص‎های تعلیم و تربیت منابع انسانی سازمان‎های دفاعی مبتنی بر آموزه‌های دینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه تربیت پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک‌‫‌‫۹۷۸-۶۲۲-۶۳۵۰-۹۸-۳
تعداد صفحات۵۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک‌‫‌‫۹۷۸-۶۲۲-۶۳۵۰-۹۸-۳