گوارش ۲ ــ ۱۳۹۹

دانلود و خرید کتاب گوارش ۲ ــ ۱۳۹۹

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گوارش ۲ ــ ۱۳۹۹  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گوارش ۲ ــ ۱۳۹۹

کتاب گوارش ۲ ــ ۱۳۹۹ نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس گوارش ۲ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب گوارش ۲  شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب گوارش ۲

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب گوارش ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب گوارش ۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب گوارش۲

مطالعه کتاب گوارش ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۲-۷
تعداد صفحات۴۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۴۲-۷