با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران  نوشته  مرتضی شیرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران

کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران نوشته مرتضی شیرودی است. این کتاب را دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی برای متخصصان و پژوهشگران منتشر کرده است. 

درباره کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران 

غرب به بهانه فرار از ظلمت قرون‌وسطایی، مبانی جدیدی (اومانیسم، لیبرالیسم و سکولاریسم) را پایه‌ریزی کرد، به امید این‌که به ساحل نجات دست یابد، ولی تنها در برخی از زمینه‌ های مادی به پیشرفت‌هایی رسید، در عوض، خود را از خدا دور کرد، اما سرمایه‌ داران از این وضع خشنودند و البته همیشه خشنود بوده‌اند. درواقع سرمایه‌ داری غرب که بر پایه مبانی تفکر جدید پدید آمد و رشد کرد، توانست هرروز بیشتر از گذشته، انبار خود را پر از ثروت و پول نماید و در این راه، اندیشه بسیاری از اندیشمندان را به خدمت گرفت، لذا به نظر می‌رسد این راه به انتها نرسیده، بلکه امروزه با طرحی جدید به چپاول جهان نشسته است و باز اندیشمندانی را به خدمت گرفته و همچون گذشته فقط به ثروت می‌اندیشد و برایش مهم نیست که بر سر جهان چه می‌آید، همان‌طوری که قبل از این هم برایش مهم نبوده است، طرح جدیدی که با کمک اندیشمندان برای چپاول و غارت جهان به‌ویژه جهان اسلام برگزیده، جهانی ‌سازی است. جهانی‌سازی در عرصه امنیتی و نظامی یعنی تسلیم شدن محض کشورها در مقابل آمریکا، در حالیکه کشورهای اسلامی و ایران باید بر پایه منافع ملی خود محیط امنیتی و نظامی خود را شکل دهند. 

خواندن کتاب درآمدی بر عناصر تأثیرگذار محیط سیاسی ــ امنیتی ایران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به امور سیاسی و روابط بین‌الملل پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۹۷-۳
تعداد صفحات۳۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۹۷-۳