با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فهم صنایع رسانه‌ای

دانلود و خرید روزنامه فهم صنایع رسانه‌ای

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  روزنامه فهم صنایع رسانه‌ای  نوشته  تیموتی هیونز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی روزنامه فهم صنایع رسانه‌ای

کتاب فهم صنایع رسانه‌ای نوشته تیموتی هیونز و آماندا دی لاتز است که با ترجمه احسان شاه قاسمی منتشر شده است. این کتاب یکی از آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

درباره کتاب فهم صنایع رسانه‌ای

فهم صنایع رسانه‌ای نوشته دو استاد برجسته ارتباطات در عرصه مطالعه صنایع و سازمان‌های رسانه‌ای است. با برآمدن تکنولوژی‌های وب سازمان‌های رسانه‌ای دستخوش تغییرات عمده‌ای شدند و این محیط نو باعث شده است تا کتاب‌هایی که پیش از تغییرات جدید نوشته شده بودند عملا کارآمدی خود را از دست بدهند. خوانندگان این کتاب با آخرین تغییرات در میدان رسانه‌ای و پسایندهای آن برای صنایع رسانه‌ای و مدیریت رسانه‌ها، مقیاس‌های بزرگ هزینه و درآمد، و قدرت رسانه‌ای در جهان امروز آشنا می‌شوند. بالتبع، با کمک این اطلاعات می‌توان در مورد آینده رسانه‌ها در جهان و ایران پیش‌بینی‌هایی کرد. افزون بر آن، مخاطبان فهم صنایع رسانه‌ از پیچیدگی‌های اقتصادی، تنظیمی، تکنولوژیک و تاریخی صنایع رسانه‌ای، مانند سینما، آگاه می‌شوند و به درون جهان کمتر شناخته شده صنعت سریال‌سازی در جهان سرمایه داری سری می‌زنند. 

خواندن کتاب فهم صنایع رسانه‌ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام پژوهشگران رسانه پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۳۳-۷-۶
تعداد صفحات۳۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۳۳-۷-۶