با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
محاسبات حقوق و دستمزد

دانلود و خرید کتاب محاسبات حقوق و دستمزد

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب محاسبات حقوق و دستمزد  نوشته  حمید مستغیث  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب محاسبات حقوق و دستمزد

کتاب محاسبات حقوق و دستمزد نوشته حمید مستغیث است. با توجه به وجود قوانین متعدد مالیاتی، بیمه ای و قانون کار و محاسبات به هم تنیده ی این موارد اهمیت محاسبات حقوق و دستمزد بسیار زیاد است این کتاب سعی دارد به این موضوع بپردازد.

درباره کتاب محاسبات حقوق و دستمزد

در این کتاب تمامی موارد مورد نیاز یک کارفرما یا کارمند و کارگر  و همچنین معافیت های بیمه‌ای و مالیاتی کاملا بیان شده است. همچنین در قالب مثال های متعدد و ساده راه‌حل‌هایی داده شده است تا افراد به راحتی حقوق قانونی خود و یا پرسنل خود را محاسبه کنند و از تمامی معافیت‌ها و امتیازات قانونی خود استفاده کنند. 

کتاب محاسبات حقوق و دستمزد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب را به افرادی که در استخدام شرکت‌های خصوصی و کارخانجات هستند، تمام کارفرمایان بخش خصوصی و اصناف دارای کارگر و مدیران مالی، حسابداران و  دانشجویان حسابداری پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Pourya Jalilzadeh
۱۳۹۹/۰۱/۰۲

کتاب خیلی عالی در مورد حقوق و محاسبات آن و اینکه مالیات چطور محاسبه میشه، توضیحات کاملی داده، خیلی به درد کارمندان و کارگران که در بخش خصوصی و دولتی کار میکنند میخوره، ۵ ستاره کمه واسش ، حتما حتما

- بیشتر
Pouya Cheraghi
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

صرفا کتابی نیست که فقط حسابدار ها بهش نیاز داشته باشن، بلکه مدیران، کارمندان و مخصوصا کسانی که در حال شروع به ایجاد کسب و کاری هستن. قطعا این کتاب میتونه جلوی خیلی از مشکلات و تو کسب و کار

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۵۶-۱۸-۸
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۵۶-۱۸-۸