روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش

دانلود و خرید کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش

کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به این است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب روماتولوژی ـ ارتوپدی و طب ورزش برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۵-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۴۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۵-۰