با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آدم‌برفی

دانلود و خرید کتاب آدم‌برفی

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آدم‌برفی  نوشته  پوریا لعل کاظمیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آدم‌برفی

کتاب آدم برفی نوشته پوریا لعل کاظمی است. این کتاب با زبانی ساده روایت پسر جوانی است که در دوره‌های مختلف زندگی‌اش تجربیات مختلفی به‌دست می‌آورد این تجربیات به او یاد می‌دهد نباید انسانیت را فراموش‌کند.

درباره کتاب آدم برفی

سباستین پسر جوانی است که در لندن متولد شده است. او رشته حقوق قبول می‌شود و زندگی حرفه‌ای راا شروع می‌کند اما کم‌کم اتفاقاتی در زندگی‌اش او را به دو راهی انتخاب می‌کشد دو راهی‌ای که می‌تواند سرنوشت او را تعیین کند. پوریا لعل کاظمی توانسته است با پرداخت داستانش از ابتدا تا انتها خواننده را با خودش همراه کند و کمک کند او تجربیاتی را به‌دست بیاورد که حس آن در زندگی عادی امری غیرممکن به نظر می‌رسد.

خواندن کتاب آدم برفی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم مخصوصا نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب آدم برفی

در آن روز منتظر گرفتن انتقام سختی از کسی که باعث شده این همه عذاب و رنج و درد دوری و از دست دادن عزیزانم را تحمل کنم بودم، اما باید این کار را به تنهایی انجام می‌دادم؛ چون اگر باز هم اتفاقی می‌افتاد نمی‌خواستم این‌بار شاهد از دست دادن تنها کسی که برایم باقی مانده بود و از صمیم قلب دوستش داشتم، باشم. به همین خاطر به آناستازیا گفتم:

- آناستازیا می‌خوام قبل از رفتن به کاخ باکینگهام تو رو به جایی ببرم.

آناستازیا گفت: باشه تو هر کجا بخوای بری من باهات هستم.

سپس دست در دست هم از میان انبوهی از جمعیت گذشتیم و در راه کودکان و مردان و زنانی دیدیم که بی‌جان بر روی زمین افتاده بودند. خون همهٔ کشور را فراگرفته بود. من می‌خواستم که با کشتن پادشاه جوزف انتقام تمام این خون‌های ریخته شده را بگیرم. سپس از میان خیابان‌ها گذشتیم. در طول راه با چند نفر از سربازان درگیر شدیم و مجبور شدیم که آن‌ها را بکشیم. سرانجام ما به خانه چارلز رسیدیم. قبل از در زدن به آناستازیا گفتم:

- آناستازیا، می‌دونی که من تو رو حتی بیشتر از خودم دوست دارم و نمی‌خوام کوچک‌ترین صدمه‌ای به تو وارد بشه. یادت میاد که دوستم چارلز در آخرین لحظه عمرش از من چه درخواستی کرد؟

- این‌که مراقب خانواده‌اش باشی؟

- دقیقاً همینه. من می‌خوام این مسؤولیت رو به تو بدم و خودم به تنهایی پادشاه جزف رو بکشم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۵۶-۸۲۵-۹
تعداد صفحات۱۹۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۵۶-۸۲۵-۹