با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به آسمان نگاه کن

دانلود و خرید کتاب به آسمان نگاه کن

خاطرات حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای از شهیدان انقلاب و دفاع مقدس

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به آسمان نگاه کن  نوشته  هادی شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب به آسمان نگاه کن

کتاب به آسمان نگاه کن نوشته هادی شیرازی به خاطرات حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای از شهیدان انقلاب و دفاع مقدس می‌پردازد. این کتاب سعی دارد با نثری ساده مهم‌ترین خاطرات رهبر انقلاب از شهیدان را برای مخاطب ثبت کند.

درباره کتاب به آسمان نگاه کن

تاریخ در برهه‌های مختلف جریانات گوناگونی را در خود جای داده که موجب افتخار ملت‌ها است. خداوند در هر بخشی  از زمان، نشانه‌ای را برای درس آموزی قرار داده است. ولی در این میان، لحظه‌هایی وجود دارد که به هیچ‌وجه قابل مقایسه با دیگر زمان‌ها نیست. و آن همان نگاه الهی است که نقش آفرینان و زمان و مکان‌ها را به اوج می‌رساند. تاریخ انقلاب اسلامی و دوران افتخارآمیز دفاع مقدس از این قبیل است چرا که پرچم اسلام در جهان به اهتزاز درآمد و نوری از شهادت که سال‌ها یا بسته بود و یا راهی دشوار داشت، تبدیل به مسیری باز شد. و آنگاه که مبارزین انقلابی و مسلمان قدم در راه احیای حقیقت‌ها گذاشتند، فرهنگ شهادت و مقاومت به اوج خود می‌رسد و در دل‌ها زنده می‌شود. زنده نگهداشتن این فرهنگ، امروز نیز وظیفه‌ای است بر عهده تمام افراد جامعه و کسی در این میان مستثنی نیست. این کتاب سعی کرده است با بیان خاطرات بالاترین مقام اجرایی کشور رسالت خودش را در زنده نگهداشتن آن دوران به انجام برساند.

خواندن کتاب به آسمان نگاه کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات دفاع مقدس پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۰۲-۰۴-۸
تعداد صفحات۷۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۰۲-۰۴-۸