با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گرگ کوچولو

دانلود و خرید کتاب گرگ کوچولو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گرگ کوچولو  نوشته  آوا مونتنگون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گرگ کوچولو

کتاب مصور گرگ کوچولو اثر اوا منتنگون ترجمه منصوره محمودی از مجموعه کتاب‌های مبارک انتشارات اسحاق برای کودکان است. مجموعه کتاب‌های مبارک که از فروردین ۱۳۹۴ برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان منتشر می‌شوند، کتاب‌هایی با داستان‌هایی ساده و آموزنده‌ از نویسنده‌های مختلف ایرانی و خارجی‌اند که تصاویری با رنگ‌های زنده و شاد دارند. موضوعات کتاب‌های مبارک گوناگون‌ است و از داستان‌های آموزش‌محور اخلاقی و علمی تا افسانه‌ها و قصه‌های جذاب قدیمی ملل مختلف مثل پینوکیو، موش شهری و موش روستایی و مانند این‌ها را دربرمی‌گیرد.

کتاب‌های مبارک علاوه بر این که خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند، با تصاویر رنگی و شاد خود به بارور شدن قدرت تخیل و تصویرسازی کودکان کمک می‌کنند.

خواندن مجموعه کتاب‌های مبارک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب‌های مبارک را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم، والدینی که دوست دارند برای کودکان خود قصه‌های آموزنده بگویند و آن‌ها را در جریان قصه‌گویی با خود همراه کنند و کودکانی که خواندن و نوشتن را آغاز کرده‌اند و به خواندن قصه علاقه‌مندند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۱۰
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۱۰

تجربه بهتر در اپلیکیشن