اصول ارتوپدی ۲

دانلود و خرید کتاب اصول ارتوپدی ۲

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی ۱۳۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول ارتوپدی ۲  نوشته  حسین احمدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول ارتوپدی ۲

کتاب اصول ارتوپدی ۲ نوشته دکتر حسین احمدزاده، رتبه ۱ بورد تخصصی ارتوپدی سال ۹۷ است. این کتاب ادامه مباحث، دروس و سوالات رشته تخصصی ارتوپدی را از فصل پانزدهم تا آخرین فصل  (فصل ۲۹) به همراه پاسخنامه دربر دارد.

کتاب حاضر چند ویژگی دارد:

۱ تمام مراحل ترجمه، تلخیص و پاسخ تشریحی به سؤالات توسط یک نفر انجام شده و از تنوع سلایق و این که یک کتاب قوی و کتابی دیگر ضعیف باشد، پرهیز شده است.

۲ چاپ کتاب رنگی است. همچنین در جاهایی که نیاز احساس شده، برای فهم بهتر مطلب عکس‌هایی از رفرنس یا حتی خارج از رفرنس آورده شده است، نظر به این که قسمتی از امتحان بورد، شفاهی است و از عکس‌های خارج از کتاب استفاده می‌شود.

۳ جهت کاهش حجم کتاب و اتلاف وقت دانشجو در قسمت سؤالات، تست‌هایی که دقیقاً تکرار شده‌اند، حذف شده و در قسمت ابتدایی سؤالات پرتکرار، از علامت ستاره استفاده شده تا خواننده در حین تست زدن به آن سؤالات توجه ویژه نماید. تست‌هایی که یک جواب واحد دارند ولی به شکل‌های مختلف از آن سؤال مطرح شده است، حذف نشده و آنها را در قسمت سؤالات آورده‌ایم.

۴ سعی شده متن کتاب تا حد امکان روان و آسان باشد و توالی مطالب حفظ شود. 

۵ در متن کتاب، به جملات یا پاراگراف‌هایی که در سال‌های قبل از آن سؤال ارتقاء یا بورد مطرح شده، اشاره شده است تا خواننده توجه ویژه‌ای به آن قسمت‌ها داشته باشد.

۶ به هر سؤال  پاسخی مربوط و متناسب به آن سؤال داده شده و از copy + paste کردن یک پاراگراف به عنوان جواب چندین سؤال پرهیز شده است. 

خواندن کتاب اصول ارتوپدی ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

دانشجویان دوره رزیدنتی ارتوپدی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۸۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۸۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۵