با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت خود

دانلود و خرید کتاب مدیریت خود

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت خود  نوشته  ماری مارش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت خود

کتاب مدیریت خود، نوشته ماری مارش شامل اطلاعاتی جامع از بهترین روش‌های مدیریت، ابزارهای مورد نیاز برای بهبود عملکرد و موثر واقع شدن نتایج اقدامات مدیران است. این کتاب توسط دکتر احمد روستا و علی صالحی به فارسی ترجمه و توسط انتشارات چاپ و نشر بازرگانی به چاپ رسیده است.


درباره کتاب مدیریت خود

کتاب مدیریت خود نتیجه تحقیقات موسسه مدیریت حرفه‌ای CMI که تنها سازمان حرفه‌ای مجاز در بریتانیا جهت ارتقا استانداردهای مدیریت و مهارت رهبری متعهد است به‌شمار می‌رود. این کتاب توسط ماری مارش تالیف شده است. کتاب مدیریت خود دانش و تجربیاتی را به خواننده عرضه می‌کند که در هنگام درخواست برای شروع یک کار جدید، چگونه رز.ه کاری خود را آماده و چگونه با مصاحبه‌گر برخورد نماید و پس از چه برخوردی با همگاران خود داشته باشد و چگونه وقتی مدیر دایره و یا قسمتی از سازمان شد بر عملکرد کارمندان خود مدیریت داشته باشد تا کارمندان با مجموعه سازگار شده و درجهت افزایش اهداف عالی سازمان با به‌کارگیری امکانات موجود قدم بردارند. این کتاب دارای چک لیست‌های متعددی است که این امکان را فراهم می‌کند که خواننده علاوه بر مطالعه کتاب با پر کردن آن‌ها بیشتر درگیر کتاب شود و درنهایت نیز نتیجه مطلوب‌تری از خواندن صرف کتاب کسب کند.

خواندن کتاب مدیریت خود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر می‌خواهید مدیری موفقی باشد و بتوانید کارکنان مجموعه تحت مدیریتتان را با خود همراه کنید و درنهایت نیز نتایج قابل توجهی نیز کسب کنید و همچنین اگر می‌خواهید در مجموعه‌ای مشغول به کار شوید و باید رزومه مناسبی را تهیه کنید و در جلسه مصاحبه به بهترین نحو ممکن ظاهر شوید خواندن کتاب مدیریت خود، اثر ماری مارش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب مدیریت خود

شروع یک کار جدید هیجان انگیز است، اما هنگامی که با تعداد زیادی از چالش‌های جدید مواجه نی‌شوید، زمان را مورد بررسی قرار دهید. با این حال ممکن است به خاطر تکمیل فرایندی موفقیت‌آمیز و حفظ امنیت شغلی به خود افتخار کنید، اینک زمان پرداختن به رویاهایتان نیست. باید به نحوه انجام کار خود در چند روز و هفته‌های اول و برنامه‌ریزی برای هرگونه مسائل بالقوه‌ای که با آن روبرو خواهید شد، فکر کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا سطح استرس خود را کاهش دهید، تولید را به سرعت افزایش دهید، توسط همکاران جدید به‌سرعت پذیرفته شوید «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب مدیریت خود، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

فهرست کتاب مدیریت خود

• کار جدید/ کارمند جدید

• هماهنگی و موفقیت

• ایجاد روابط در محل کار

• مشاغل، فرهنگ و یادگیری سازمانی

• شبکه خود را گسترش دهید

• تاثیرگذار باشید

• جایگزین شدن به‌عنوان یک مدیر جدید

• مدیر یک دقیقه‌ای

• به تازگی به سمت مدیریت ارتقا یافته

• اجرای سیاست‌ها

• توسعه کار

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
itsbookroom
۱۳۹۹/۰۷/۱۷

پی دی اف و این قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۶
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۶

تجربه بهتر در اپلیکیشن