با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تدوین برنامه توسعه تجارت نانو

دانلود و خرید کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو  نوشته  رضا منفردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو

کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو نوشته رضا منفردی و علیرضا عزیزی با پرداختن به حوزه نانوتکنولوژی، توانمندی‌ها و قابلیت‌های صنعت و تجارت نانوی ایران را با سایر کشورهای منطقه مورد بررسی قرار می‌دهد و اطلاعات جامع و دقیقی در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

درباره کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو

 در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۶۴۴ برای لعاب دادن بر روی سرامیک‌ها از نانو ذرات استفاده می‌شده است. همچنین لاستیک‌های دوده‌ای تقویت شده که از دهه‌های نخستین قرن بیستم در تایر‌های اتومبیل مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند نیز یک نوع نانوکامپوزیت هستند. در بخش اول این کتاب به بررسی ادبیات موضوع و مفهوم فناوری نانو پرداخته می‌شود و بعد از آن با عنوان «بررسی و تبیین تعریف فناوری نانو و مفاهیم پایه‌ای تشکیل‌دهنده آن» آمده است، به تعاریف مختلفی که مراجع از این فناوری دارند می‌پردازد. ادامه کتاب به بررسی «جایگاه فناوری نانو در عرصه‌های مختلف» اختصاص دارد که این کار با بررسی تأثیر و کاربردی که فناوری نانو در صنایع مختلف خواهد داشت و آینده بازار این فناوری صورت خواهد گرفت.

خواندن کتاب تدوین برنامه توسعه تجارت نانو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به مسائل اقتصاد پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۹-۳۷۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۴۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۹-۳۷۷-۹