با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تردید

دانلود و خرید کتاب تردید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تردید  نوشته  غزل تقوی راد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تردید

تردید داستانی نوشته‌ی غزل تقوی‌راد است. 

این کتاب را دپارتمان ادبیات انتشارات متخصصان چاپ و منتشر ساخته است. 

درباره‌ی کتاب «تردید»

گاه کارهایی که به شک و تردید شروع می‌کنیم تبدیل می‌شوند به بهترین و اصلی‌ترین بخش زندگی‌مان. شاید ترس ترفندی است برای جذاب و شیرین‌تر شدن مسیر پر پیچ و خم جلوی پاهایمان. تردید شاید هیچگاه از بین نرود اما بدون شک قلب‌هایی تندتر می‌زنند که پر از تردید هستند و کم نمی‌آورند.

کتاب تردید روایتی از دو زندگی است. زندگی دو دوست که در کنار همدیگر از احساسات، عاشقی‌ها، ترس‌ها و تردید‌هایشان سخن می‌گویند. داستان رویا و سپیده زنان این کتاب که درگیر خاطرات و عشق هستند، داستانی است که دغدغه‌های زنان را نشان می‌دهد.

کتاب «تردید» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب تردید برای علاقه‌مندان به داستان‌های ایرانی و کسانی که به داستان‌های احساسی و عاشقانه علاقه دارند، مناسب و جذاب است. 

جملاتی از کتاب «تردید» 

سخت کار می‌کند، ترجمه میکند و ترجمه میکند. اما ترجمه تنها کاری نیست که در آن مهارت دارد؛ رویا در افسوس خوردن هم مهارت خاصی دارد. می‌تواند ساعت‌ها بنشیند و فکر کند؛ کاش جواب ناشر کتاب را اینطوری نمی‌دادم. کاش عصبانی نمی‌شدم یا شاید اگر رسمی‌تر لباس می‌پوشیدم بهتر بود. اگر از روز اول بیشتر فکر می‌کردم حالا اوضاع خیلی بهتر بود.

بلند بلند ادامه می‌دهد: حتما دیوانه شدم!

اما یادش می‌آید هیچ دیوانه‌ای قبول ندارد که دیوانه است پس نظریه‌ی دیوانه بودنش را رد می‌کند. بعد فکر می‌کند که در نهایت قبول ندارد که دیوانه است پس احتمالش وجود دارد که دیوانه باشد.

 شاید عجیب به نظر برسد اما لحظه‌ای سخت به فکر فرو رفت و از تصور دیوانگی خودش ترسید. 

باد ملایمی می‌وزد. اسفند ماه است. اسفند مرز میان زمستان و بهار. مانند بندرگاهی در استانبول میان آسیا و اروپاست. اسفند عاشقش می‌کند. رویا مدتی است که عاشق یک شخص نیست. او عاشق خاطرات شده است. 
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۳۷-۶۲-۸
تعداد صفحات۱۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۳۷-۶۲-۸