مروری سریع بر تشخیص‌های افتراقی

دانلود و خرید کتاب مروری سریع بر تشخیص‌های افتراقی

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مروری سریع بر تشخیص‌های افتراقی  نوشته  سارا آرین‌مهر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مروری سریع بر تشخیص‌های افتراقی

در کتاب «مروری سریع بر تشخیص‌های افتراقی» ۶۰۰ نوع تست تشخیصی، آزمایشگاهی، رادیوگرافیکی، سرولوژیک و نظایر آن به ترتیب حروف الفبا، همراه با نشانه‌شناسی بالینی برای دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی گرد آمده است. تست‌های یاد شده به روش‌هایی نظیر آمنیوسنتز، آرتروسکوپی، سیستوسکوپی، الکتروکاردیوگرافی، لاپاراسکوپی، پاراسنتز و اکوکاردیو گرافی انجام شده است.ذیل هر تست این مشخصات به چشم می‌خورد: نام تست، نوع تست، یافته‌های طبیعی، تشریح تست و فیزیولوژی آن، عوامل مداخله‌کننده، شیوه کار و مراقبت از بیمار(قبل از تست، حسن انجام تست و بعد از تست) یافته‌های غیرطبیعی و کنتراندیکاسیون‌ها در بخش پایانی نمایه تست‌ها به چاپ رسیده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
میـمْ.سَتّـ'ارے
۱۳۹۸/۱۲/۰۱

«مروری سریع بر تشخیص های افتراقی» کتابی مختصر و در عین حال کامل، برای کادر درمان هست. بیشتر، برای کادر درمان که با بیمار و بیماری ها و آزمایشات و... سر‌و‌کار دارند مناسبه، اما برای تمام دانشجویان علوم‌پزشکی قابل استفاده‌ است. تقریبا

- بیشتر
hrbarzamini@yahoo.com
۱۴۰۰/۰۲/۱۰

کلا کتب انتشارات تیمورزاده باید از لحاظ فونت و سایز فونت و کلا حروفچینی ضعیفه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۰۹