با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی رابط کاربری با PyQt  در پایتون

دانلود و خرید کتاب طراحی رابط کاربری با PyQt در پایتون

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی رابط کاربری با PyQt در پایتون  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طراحی رابط کاربری با PyQt در پایتون

کتاب «طراحی رابط کاربری با PyQt در پایتون» نوشته‌ی رمضان عباس نژادورزی و نورالله کریم‌تبار است.

زبان برنامه‌نویسی پایتون کاربردهای گوناگون دارد. از طریق این زبان می‌توانید برنامه‌های تحت کنسول، برنامه‌های تحت ویندوز(دسک تاپی)، برنامه‌های تحت وب، برنامه‌های تحت شبکه و غیره را پیاده‌سازی نمایید. پایتون برای پیاده‌سازی این برنامه‌ها از کتابخانه‌های مختلفی بهره می‌برد. یکی از کتابخانه‌های معروف پایتون که برای طراحی و پیاده‌سازی رابط گرافیکی کاربر به کار می‌رود، کتابخانه PyQt است.

کتاب حاضر شامل ۵ فصل و یک پیوست در کتاب الکترونیکی است. فصل اول، مقدمات PyQt، ویجت های QLabel، QLineEdit، QPushButton را با مثال‌های متعدد آموزش می‌دهد. فصل دوم، ویجت های دیگر مانند QCheckBox، QListBox، ComboBoxQ، QMenu و غیره را بررسی می‌کند. فصل سوم، مباحث پیشرفته PyQt را آموزش می‌دهد. فصل چهارم، کادرهای محاوره را به طور کامل بررسی می کند. فصل پنجم، طراح Qt را بحث می‌کند. پیوست کتاب هم که در کتاب الکترونیکی آمده است شامل خلاصه‌ای از آموزش مقدمات پایتون در پایتون است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حامد
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

با سلام. این کتابخونه خیلی قوی هست. ولی آیا برا آندروید هم مثل نسخه کسوت می‌تونه تولید کنه؟نوشته بود میشه ولی من. راهشو نفهمیدم.آیا تو کتاب بهش اشاره شده.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۳۱۲
دسته بندی
تعداد صفحات۲۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۳۱۲