با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آموزش گام به گام برنامه‌نویسی GO

دانلود و خرید کتاب آموزش گام به گام برنامه‌نویسی GO

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش گام به گام برنامه‌نویسی GO  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام برنامه‌نویسی GO

زبان برنامه‌نویسی Go، زبان بسیار پرکاربرد، پیشرفته‌ و قدرتمندی است که در آینده‌ای نه چندان دور در بیش‌تر پروژه‌های موفق و بزرگ دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید تعجب کنید ولی این زبان برنامه‌نویسی در برخی خصوصیات خود ۲۰ الی ۵۰ برابر از زبان‌های دیگر بهینه‌تر و سریع‌تر است.

کتاب حاضر شامل ۸ فصل است که عبارت‌اند از: فصل اول، مفاهیمی از قبیل آشنایی با زبان Go، عملگرها و دستورات ورودی و خروجی را با مثال‌های متعدد آموزش می‌دهد. فصل دوم، به ساختارهای کنترلی نظیر ساختارهای تصمیم (if، switch) و دستورات تکرار (for، break و continue) می‌پردازد. فصل سوم، توابع و روش‌های پیاده‌سازی و فراخوانی آن‌ها را آموزش می‌دهد. فصل چهارم، آرایه یک‌بعدی، دوبعدی، Sliceها و Mapها را با مثال‌های مختلف آموزش می‌دهد. فصل پنجم، مفاهیم رشته‌ها و کاراکترها را بیان کرده و متدهای کار با کاراکترها و رشته‌ها را آموزش می‌دهد. فصل ششم ساختمان‌ها و واسط‌ها را آموزش می‌دهد. فصل هفتم، به برنامه نویسی موازی و امکات زبان Go برای این منظور از قبیل هم روال‌ها و کانال‌ها می‌پردازد. فصل هشتم، ورودی و خروجی فایل‌ها و بسته‌های موجود در زبان برای کار کردن با فایل‌ها را شرح می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عارف علاپور
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

چرا یه بخش هایی از کتاب نیست داخل متن بعضی از کلمات نوشته نشده و جای خالی گذاشته شده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۲۸۲
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۲۸۲