با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شهر مردگان (به دنبال تاج خونین، جلد چهارم)

دانلود و خرید کتاب شهر مردگان (به دنبال تاج خونین، جلد چهارم)

۵٫۰ از ۸ نظر
۵٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شهر مردگان (به دنبال تاج خونین، جلد چهارم)  نوشته  استیو بارلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شهر مردگان (به دنبال تاج خونین، جلد چهارم)

«شهر مردگان» جلد چهارم مجموعه داستانی «به دنبال تاج خونین» اثر استیو بارلو و استیو اسکیدمور است. آنچه تاکنون اتفاق افتاده: تو جنگجویی ماهر هستی که در دنیای افسون و خطر زندگی می‌کند. در این سرزمین، انسان‌ها در کنارِ ترول‌ها۱، کوتوله‌ها و اشباح زندگی می‌کنند و موجودات اسرارآمیز دیگری هم هستند که در تاریکی به این‌سو و آن‌سو می‌روند. ملکهٔ آلبا برای مقابله با دشمنانِ قسم‌خورده‌اش ـ ملکهٔ سرخ و شوهرش مورتا، احضارکنندهٔ اشباح ـ از تو تقاضای کمک کرده است. سال‌ها پیش، سولمور ـ بزرگ‌ترین جادوگر دنیا ـ تاجی از طلا ساخت که به وسیلهٔ چهار یاقوتِ فوق‌العاده تزیین شده بود. یاقوتِ قدرت به صاحبش مهارت جنگیدن ارزانی می‌داشت. یاقوت شهود به صاحبش توانایی تله‌پاتی و ذهن‌خوانی می‌داد. یاقوت جادو به شخص قدرتِ جادویی می‌بخشید و یاقوت مرگ، فرد را بر دنیای مردگان مسلّط می‌کرد. اما حاکمان در سراسر دنیا می‌خواستند قدرتِ تاج را تصاحب نمایند. بنابراین تاج مذکور به ابزاری شیطانی بدل گردید و نامش به ’تاج خونین‘ تغییر یافت. سولمور درست قبل از مرگش تاج را تکه تکه کرد و یاقوت‌های آن را در نقاط مختلف دنیا مخفی نمود تا دستِ هیچ‌کس به آنها نرسد. اما ملکهٔ سرخ و شوهرِ جادوگرش به دنبال یاقوت‌ها هستند. حتی یاقوت مرگ را به دست آورده‌اند. اگر آنها بتوانند بقیهٔ یاقوت‌ها را هم بیابند، دنیا واردِ عصرِ ظلمت می‌شود. ضمناً آنها دوستت، اولدرون را کشته‌اند. از طرفی تو یاقوت قدرت، یاقوت شهود و یاقوت جادو را در اختیار داری. تنها چیزی که نیاز داری، یاقوتِ مرگ است. آن‌وقت مأموریتت کامل می‌شود. اکنون سوار بر گریفونَت، هرگال، در حال پرواز به سمت نکروپولیس، شهر مردگان، هستی. در آنجا باید از یاقوت‌هایی که به دست آورده‌ای، کمک بگیری تا ملکهٔ سرخ و شوهرش را شکست دهی و یاقوتِ مرگ را از چنگشان دربیاوری. اگر نتوانی چنین کنی و آنها سه یاقوت دیگر را نیز از تو بگیرند، آن‌وقت دنیا تحت سلطهٔ آنها درمی‌آید و همهٔ تلاش‌هایت بی‌نتیجه می‌مانَد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
•|مهدے یار|•
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

من وقتی کوچیک بودم این مجموعه رو خوندم نحوه ی پیشروی داستان که به انتخاب خواننده بود برام خیلی جذاب بود

sina
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

عالی

امیلی
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

من این کتاب رو هم اینجا خوندم و هم در خانه دارمش از نویسندش ممنونم این خیلی خوبه که خودت میتونی راه زندگیت رو انتخاب کنی من از این نو کتاب خیلی دوست دارم و از نویسنده های عزیز و بزرگوار خواهش میکنم

- بیشتر
mohamadhosein
۱۳۹۹/۰۸/۲۱

عالی ترین کتاب دنیا حتما بخوانینش خیلی جالب هست ممنون از نویسنده کتاب

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است