با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سراج وحی

دانلود و خرید کتاب سراج وحی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سراج وحی  نوشته  سعید لاهوتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سراج وحی

«سراج وحی» خلاصه و چکیده مباحثی دینی با موضوعات گوناگون اعم از تفسیر قرآن و موضوعات اخلاقی و اعتقادی است که سال‌های قبل از انقلاب توسط یکی از اساتید مسلم ولی گمنام علوم عقلی و نقلی ویکی از مفسرین دقیق و عمیق ولی بی نام و نشان برای جمعی محدود گفته شده است. آن فقید سعید مرحوم میرزا عبدالکریم تهرانی (ملقب به روشن) بودند و افاضات ایشان در اواخر عمر محدود به همین جلسات بوده است. نویسنده که در آن سالها افتخار حضور در این جلسات هفتگی را به مدت تقریبا سه سال داشته، سال‌های بعد بر آن شده که بخشی از آنچه را شنیده به رشته تحریر در آورد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
گذشته را باید باز کرد و لحظه به لحظه آن را مطالعه نمود، هرکس باید با دیدهٔ انصاف و به دور از خودبینی گذشته‌اش را یعنی فیلم گذشته‌اش را با دور آهسته ببیند. از گذشته باید درس گرفت.
حکیمی
وقتی شما می‌خواهید مدرسه‌ای باز کنید و گروهی از کودکان معصوم را از اول قبل از در غلطیدن به فساد زندگی قرن بیستم، نجات داده و آنها را با معارف الهی آشنا کنید و بعد هزار جور دوندگی و بیچارگی بالاخره وزارت آموزش و پرورش به شما جواز نمی‌دهد، این جواز ندادن همان گفتن لاقتلنّک است، مگر حتماً باید وزیر آموزش و پرورش به شما تیراندازی کند؟
حکیمی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۵
شابکundefined
تعداد صفحات۴۸۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۵